Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Terazi Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 861 kez okundu.

Güzellik anlayışı diğer tüm burçlardan farklı olan Terazi Burcu, makyajda da kendine has tarzıyla öne çıkıyor. Terazi Burcu makyajı nasıl olmalı?

Terazi Burcu Makyaj Önerileri

Terazi burçları genellikle oldukça kadınsı bir tarza sahiplerdir, kıyafetleri ve makyajları için de geçerli, Genelde modayı takip etmeyen, sadece kendilerine yakışacağından emin oldukları popüler modayı takip eden kişilerdir. Kendilerine ne yakışır, ne yakışmaz çok iyi bilirler ve maddiyatı sadece daha güzel görünmek için bir araç olarak görürler, bu yüzden pahalı ürünlere sahip olmaları muhtemeldir. Stilleri genelde romantik olsa da duygularına göre biraz stillerinde değişikliğe gidebilirler.

Terazi burçlarının yüzleri simetrik olarak mükemmel oranlara sahiptir. Terazi burcu Venüs tarafından yönetilen 2 burçtan birisidir (diğeri ise Boğa burcu) venüs gezegeninin etkisiyle görünüşlerine ve kişiliklerine çekicilik katar.

Makyajlarında genelde feminen ve pastel renkleri tercih ederler, yumuşak ve hafif ışıltılı renkler onların favorileridir. Terazi burcu dengeyi simgeler, bu yüzden makyajlarında tek bir yere dikkat çekmek sadece gözlere makyaj yapmak gibi durumları yoktur onlar yüzlerinin her yerine eşit derecede önem verir ve makyajlarını tamamlamak isterler. Çok tatlı kişilikleri ve görünümleri vardır, genellikle gamzeleri olur, çoğunluğu yüzlerinde taşısalar da bazılarının belinde vs. olabiliyor.

Terazi burcu ünlüleri; Kim Kardashian, Beren Saat, Pelin Karahan, Hilary Duff, Cansu Dere, Candice Swanepoel

Terazi Burcu Stil Önerileri

Terazi burçları giyinmesini en iyi bilen burçlardan birisi hem de her durum için en iyi kıyafeti seçebilirler! Onların kıyafet dolapları basit parçalardan oluşur genelde ancak çok harika bir kaç çarpıcı parçaya da sahiptirler ve bu ikiliyi harika kombinlerler. Yine de en sevdikleri bir kıyafetleri vardır ve ne kadar kıyafet denerlerse denesinler kombinlerinde hep ona yer ayırırlar. Terazi burçları biraz kararsızdırlar veya karar vermeleri çok uzun sürer o yüzden dolaplarının biraz dağınık olması muhtemeldir. Mavi ve tonlarını genelde çok severler ve kıyafetlerinde oldukça yer verirler mavi rengine ve bir kaç yıl önce giyerim diye aldıkları ama 1 kere bile giymedikleri kıyafetleri boldur.

Genelde bir çok burcun evde giydikleri kıyafetleri çoktur ve dışarıda kullandıkları kıyafetler azdır, Terazi burçları için bu durum tam tersidir, evde giyecekleri rahat kıyafetleri oldukça az, dışarıda ve özel davetlerde giyecekleri kombinleri oldukça fazladır.

Koç Burcu Makyajı

Boğa Burcu Makyajı

İkizler Burcu Makyajı

Yengeç Burcu Makyajı

Aslan Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6