Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Koç Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 770 kez okundu.

Koç burcu kadınları hareketli, konuşkan ve girişimcilerdir. Toplumda da cazibeleri ve farklılıklarıyla ilgi çekerler bu yönlerini makyajlarına da yansıtmak isteyebilirler, bu yazımızda koç burcu makyajı nasıl olmalı konusunu ele alıyor olacağız.

Koç Burcu Makyajı Önerileri

Koç burcu ilk burçtur, 21 Mart- 19 Nisan arası doğan kişilerdir. İlk burç olmak biraz öz güven meselesidir ve Koç burçlarında oldukça bulunur, bu yüzden makyajlarında hep bir farklılık yapmayı bilirler, herkesin yaptığı makyaj rutini gibi başlayıp, dudaklarda veya göz makyajında bir farklılık yapmayı severler. Genelde koç burçları sosyaldirler ve arkadaş çevreleri tarafından oldukça sevilirler, espri yetenekleri de oldukça iyidir. Bu yüzden sevimli ama aynı zamanda cesur renkleri tercih ederler.

Koç burçları çok açık sözlüdür, beğenmedikleri şeyleri hemen eleştirebilirler ve bundan çekinmezler. Bunu güzellikleri tartışmak için yapmazlar, sadece kendileri tarz konusunda çok daha başarılı olabileceklerini düşündükleri için yaparlar çünkü bir koç burcu kadını kot pantolon ve beyaz tişört gibi günlük bir kıyafeti bile güzel ve cesur makyaj renkleriyle harika ikonik bir tarza dönüştürebilirler. Kıyafetler konusunda da cesurdurlar ve hepsinin kendine has bir tarzı vardır. Bu tarzı makyajlarına da yansıtırlar, makyajlarına dikkatli bakarsanız herkesinkinden farklı mutlaka bir kaç nokta bulacaksınız. Mesela Helix Eyeliner tam koç burçlarına uygun bir makyaj trendi;

Koç burçları cesur, çekici, öz güvenli ve bir çok ‘savaşa hazırım’ özelliğine sahip olsa da çok çocuksu bir yanları da vardır. Bu yüzden makyajlarında kırmızılara ve pembelere rastlayabilirsiniz.

Bir sonraki burç olan Boğa burcu makyajı yazımızı okumak için aşağıya tıklayabilirsiniz, tüm burçların listesini de en aşağıda bulabilirsiniz;

Koç Burcu Stil Önerileri

Koç burçları aslında çok yaratıcı kişiliklere sahiptirler, en renkli kıyafetleri giymiyor olabilirler veya en cesur elbiseleri ama normal günlük kıyafetleri hep şıktır. Bir çok kıyafeti daha popüler olmadan önce giymeye başlamışlardır. Koç burcunun stili tamamen kombinlemek üzerine, çünkü onların en iyi yaptığı şeylerden birisi bu bir kaç ‘normal hatta sıkıcı denilebilecek’ parçayı bir araya getirip gayet başarılı ve şık görünmek.

Fotoğraf: Setareh Hosseini

Tüm Burçlar;

Boğa Burcu Makyajı

İkizler Burcu Makyajı

Yengeç Burcu Makyajı

Aslan Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6