Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Papatya Oje Dizaynı

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 87 kez okundu.

Papatya Oje Dizaynı

Yaz geldi! Artık ne kadar çiçekli papatyalı elbise/kıyafet varsa giyilsin. Çiçek desenli kıyafetler sadece yaza özel değil ama kabul edelim genelde hep yazın giyiyoruz. Yazın […]

Makyaj MAG tarafından Facebook
Papatya Oje Dizaynı
Papatya Oje Dizaynı

Yaz geldi! Artık ne kadar çiçekli papatyalı elbise/kıyafet varsa giyilsin. Çiçek desenli kıyafetler sadece yaza özel değil ama kabul edelim genelde hep yazın giyiyoruz. Yazın tırnaklarımıza da farklı dizaynlar yapıyoruz, ojelerimizin rengi genelde daha canlı oluyor. Bugün papatya desenli dizaynı tırnaklarınıza nasıl yapabilirsiniz onu anlatacağız. Tırnaklarınıza da yaz gelsin istiyorsanız okumaya devam edin.

Her zamanki gibi base coat ile başlıyoruz, tırnaklarımızı korumak önemli. Açık mavi bir oje seçin ve sadece orta ve yüzük parmağınızın tırnağına sürün. Geri kalan tırnaklarınıza beyaz oje sürün.

İnce bir fırçayla, beyaz akrilik boya ya da beyaz oje kullanabilirsiniz. Akrilik boyayla yapması daha kolay oluyor. Papatyaların yapraklarını yaparak başlıyoruz. İlk önce dış çizgilerini çizip sonra içini boyayabilirsiniz. Akrilik boya kullanırken, tırnaklarınızda oje olmasına dikkat edin, boya tırnağınıza direkt sürmeyin.

Ucu yuvarlak olan tırnak fırçalarından/aletinden alıp sarı akrilik boyayla papatya yapraklarının ortasına bir nokta koyun.

Beyaz ojeli tırnaklarınızın üstüne istediğiniz kadar yapışkan bantlar koyun, sık veya aralık olabilir, sizin isteğinize göre sonra önceden kullandığımız açık mavi ojeyi üstüne sürün. Dikkatli bir şekilde yapışkan bantları çıkartın. Üzerine top coat sürün, hem parlaklık vermesi için hem de daha uzun süre tırnak dizaynınızın kalması için.

İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
Bu Yazıyı Oylayın
Papatya Oje Dizaynı
5 (100%) 4 oy

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
@makyaj_mag
TAKİP EDİN