Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Topuz Saç Modelleri

1 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 3.091 kez okundu.

Dağınık Topuz Modelleri 2019

Dağınık topuzlar eforsuz bir güzellik, yapımı oldukça kolay, çok fazla mükemmel yapmaya çalışmamak ve olduğu gibi bırakmak dağınık topuzların temeli. Kolay yapıma sahip olsalar bile görünümleri genelde hep çok uğraşılmış gibi ve bu size harika bir şıklık verecektir. 2019’da moda olan bir kaç dağınık topuz modeli

Ayrıca ünlülerin topuz modelleri ilham almak için çok güzel bir kaynak, ünlülerin beğenilen topuz saç modellerini alttaki yazımızdan bakabilirsiniz;

Bir kaç tutam saçı ön kısımdan çıkartırsanız perçem gibi görünüp yüzünüze yumuşaklık katacaktır. Dağınık topuzların olayı salaş olmaları, o yüzden bebeklik saçları, kakül veya perçeminizi aralardan bir kaç dokunuşla çıkartabilirsiniz.

Dağınık Topuz Modelleri ve Yapılışları

Abiye Topuz Modelleri

Abiyelerle en uyumlu saç modeli kesinlikle topuz, kesinlikle her türlü topuz modeli abiye elbiseleri tamamlar. Eğer abiye elbisenizle hangi model saçın uyacağına karar veremiyorsanız, tüm elbiselere uyacak sade bir topuz modeli sizin için risksiz bir seçim olabilir.

Sade Topuz Modelleri

Her davete, her elbiseye, her kıyafete uyacak sade ama kesinlikle sizin güzelliğinizi ön plana çıkartacak topuz modelleri sade olanlar.

Düz Saça Topuz Modelleri

Düz topuz modelleri aslında saçı en şık gösterenlerden çünkü bazen dalgalı veya kıvırcık saçlar topuzun asıl modelini gölgeliyor. Düz topuz modelleri en ufak yanlışı bile gösterebilir bu bir kötü yan ancak o şık görüntüyü bazen dalgalı veya kıvırcık modellerde yakalayamıyorsunuz.

Örgülü Topuz Modelleri

Örgülü topuz modellerinin kendilerine has özel bir havası var. Özellikle saçınıza aksesuar olarak çiçek takmak veya daha retro aksesuarlar kullanmak istiyorsanız örgülü topuz modelleri tam uygun olur.

Örgülü Topuz Modelleri ve Yapılışları

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6