Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Ünlülerin Topuz Saç Modelleri

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 2.044 kez okundu.

Ünlülerin Topuz Modelleri

Her kıyafeti, her stili anında şıklık katabilen harika bir saç stili; topuz! Düğünlerin, toplantıların veya sadece sıcak havalarda biraz serinlemek için hep kullandığımız ve aslında sevdiğimiz bir saç stili. Bir süre sonra hep aynı topuzu yapmak biraz sıkıcı olabilir. Değişikliğe herkesin ihtiyacı var! Yeni topuz modellerinden ilham almak içinse en iyi seçenek tabii ki ünlülerin topuz modelleri. Yakınlardaki yeni etkinliğinize yapacağınız topuza ilham vermek için ünlülerin yaptığı bir kaç modele bakmak iyi bir fikir olabilir.

Türk Ünlülerin Topuz Modelleri

Birazda Türk ünlülerin topuz saç modellerine bakalım. Türk ünlülerin topuz saç modelleri genelde oldukça kadınsı oluyor ve kesinlikle çok şık duruyor.

Örgülü Topuz Modelleri

Topuzların o ciddi duruşunu sevmiyorsanız veya kıyafetinizin böyle bir ciddiyete ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız örgülü topuz modelleri harika bir seçenek, o ciddi havayı hafif bir salaşlık ile dağıtabiliyor. Oldukça asil ve masum bir görüntü verdiği de açık, bir kaç örgülü topuz modeli

Topuz Modelleri (Sade)

Aşırı ihtişamlı, süslü ve hacimli topuzlar herkese göre değil ancak sade, şık ve düz topuz modelleri herkese hem yakışıyor hem de oldukça şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Sanırım herkesin sevdiği saç modellerinden birisi de bu sade topuz modelleri risksiz bir seçenek.

Kısa Saç Topuz Modelleri

Kısa saçlar aşırı güzel görünseler de bazen toplaması sıkıntı olabiliyor. Kısa saçlarınız var diye şık topuzlardan yapamayacak değilsiniz. İhtiyacınız olan şey normalden biraz fazla tel toka! Bu yazımızda çok güzel kısa saç modelleri de bulabilir ve bir sonraki kuaför randevunuz için aklınızdaki saç modelini bulabilirsiniz.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6