Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Kiehl’s Ultra Facial Cream

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 4.675 kez okundu.

Kiehl’s Ultra Facial Cream

Hemen hemen her ülkede en çok sevilen nemlendirici bu ürün, hakkında kötü yorum neredeyse hiç duymadım. Her cilt tipinin, hassas ciltlerin bile sevebileceği, “hadi bir nemlendirici önersene” denildiğinde ilk akla gelen nemlendirici ultra facial cream. Aslında tüm cilt tipleri için önerilse de yoğun nemlendirici özelliğinden dolayı yağlı ciltlere çok iyi gelmeyeceğini düşünüyorum. Gözeneklere dolup, cildinizi çok yağlandırabilir çünkü oldukça etkili bir nemlendirici. Yağsız versiyonu olan; Kiehl’s Ultra Facial Cream Oil Free çok daha uygun olabilir.

Kokusu olmaması hassas ciltliler için büyük bir artı, bir nemlendiriciden bekleyeceğini her şeyi sağlıyor. Özellikle kışın kullanmak için, yoğun bir nemlendirici olmasından dolayı oldukça uygun bir ürün. Genellikle akşam makyajımı çıkartıp yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum bu nemlendiriciyi ve sabah uyandığımda cildim çok yumuşak, sağlıklı, yeterince nemli ve aydınlık görünüyor.

Ayrıca belirtmem gereken bir konu da bu kremin La Mer Moisturizing Soft Cream‘in muadili olması, aradaki fiyat farkına bakıldığında Kiehl’s kesinlikle çok daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Ne İşe Yarar?

Genel olarak cildi nemlendirmeye yarıyor. Cildimizin günlük olarak nemlendirilmesi gerekir genelde, bazı ciltler günde birden fazla kez nemlendirilmeye ihtiyaç duyabilir. Bu mevsimsel olarak da değişiklik gösterebilir. Kısaca Kiehl’s ultra facial krem cildin neme ihtiyaç duyduğu, kuruluk çektiği zamanlarda kullanılan bir krem.

Kendisi zaten oldukça sevilen bir nemlendirici, biz de en iyi nemlendirici makalemizde kendisine yer vermiştik;

Ayrıca Kiehl’s markasını sevdiyseniz, size önerebileceğimiz 11 ürünü de şu yazımızda sıraladık;

Kiehls Ultra Facial Krem Fiyat?

Kiehls ultra facial cream 3 farklı ölçüde satılıyor;

  • Kiehl’s Ultra Facial Cream 28 ml – ₺109
  • Kiehl’s Ultra Facial Cream 50 ml – ₺169
  • Kiehl’s Ultra Facial Cream 125 ml – ₺325

Kiehl’s Ultra Facial Cream Oil Free

Ultra facial krem’in yağsız, jel formundaki hali denilebilir. İçeriğinde yağ olmadığından normal ve yağlı ciltler için özellikle öneriliyor, jel formundaki nemlendiriciler aşırı hafif oluyor genelde, bu üründe aynen öyle! Ciltte ağırlık yapmıyor aksine cildi ferahlatıyor. Ultra facial krem her cilt tipi için uygun aslında ama cildinizin yağlı olduğundan içeriğinde yağ bulunduran bir nemlendirici kullanmak istemiyorsanız, bu ürünü düşünebilirsiniz.

Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30 Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6