Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’oreal Color Riche Shine Ruj

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.397 kez okundu.

Yapısı tam yaza uygun, 19 harika renk ile L’oreal Color Riche Shine Rujlar!

L’oreal Color Riche Shine Ruj Blog

Rujların yapısı çok güzel, lip balm gibiler zaten dudağınıza uyguladığınızda kuru bir his asla olmuyor, hatta dudaklarınızı nemlendiren bir formüle sahip. Yumuşak yapısından dolayı dudaklara uygulamak da oldukça kolay, ayrıca şaşırtıcı bir şekilde yapısı yağlı olsa bile renkleri çok iyi veriyor, yarı opak denilebilir, koyu renkler ise tam opak.

Kremsi yapıları nedeniyle yemek yerken hafifçe siliniyor, veya birisini öperken bulaşma yapıyor bu yüzden yanınızda taşımak isteyebilirsiniz. Yemekten sonra mutlaka tazelemeniz gerekmiyor çünkü likit mat rujlar gibi parça halinde silinip dudaklarınızı çıplak bırakmıyor, daha çok hafifçe siliniyor gibi ama rengi yine de görebilir oluyor.

Dudaklarda ağırlık yapmıyor, kullanması oldukça rahat bu kremsi yapısı sayesinde, dudakları kurutmuyor da hatta nemlendirmesi oldukça iyi diyebilirim. Bitişi oldukça parlak tahmin edebileceğiniz gibi, yaz günleri için oldukça güzel renklere sahip. Kalıcılık konusunda da oldukça başarılı 3 – 5 saat kadar dudakta kalıyor, koyu renkler çok daha uzun süre kaldı.

L’oreal Color Riche Shine Ruj Renkleri

Seride 19 farklı renk bulunuyor. 3 tanesi top coat yani rujun üstüne sürmek için, tek başına da kullanılabilirler tabii.

L’oreal Color Riche Shine – 905 #BAE, 470 MAP TO NIRVANA, 906 #GIRLSNIGHT

Soldan sağa; L’oreal Color Riche Shine 905 #BAE & L’oreal Color Riche Shine 470 MAP TO NIRVANA & L’oreal Color Riche Shine 906 #GIRLSNIGHT

Bu 3 renk serideki top coatlar. En baştaki 905 #BAE rengine bayıldım. Tek başına da kullanılabilir, rujun üstüne ekstra parlaklık için de kullanılabilir. Ortadaki 470 Map to Nirvana rengi ise renkleri biraz daha kırmızılaştırmak + parlaklık eklemek için ideal, diğerleri gibi tek de kullanılabilir. Gri gözüken 906 #Girlsnight ise holografik bir hava katıyor top coat olarak uygulandığında.

L’oreal Color Riche Shine – 446 #LIKEABOSS, 464 COLOR HYPE, 350 INSANESATION, 352 #BEAUTYGURU, 464 #TRENDING

Bu 5’lideki tüm renklerin opaklığı oldukça güzeldi, 2 kat uygulandığında daha opak oluyorlar, dudakları nemlendiren bir yapıları var ve parlak bitişli.

Soldan sağa; L’oreal Color Riche Shine 466 #LIKEABOSS & L’oreal Color Riche Shine 464 COLOR HYPE & L’oreal Color Riche Shine 350 INSANESATION & L’oreal Color Riche Shine 352 #BEAUTYGURU & L’oreal Color Riche Shine 465 #TRENDING

L’oreal Color Riche Shine – 643 HOT IRL, 112 ONLY IN PARIS, 109 PURSUE PRETTY, 245 HIGH ON CRAZE, 642, #MLBB

En sevdiğim renklerden birisi 642 #MLBB harika bir nude rengi, diğer renkler de oldukça güzel sanırım bu seride sevmediğim bir renk yok, ayrıca rujların yapısı da oldukça güzel. 245 high on craze rengi tam bir yaz rengi, turuncumsu gibi ama daha çok şeftali rengi denilebilir.

Soldan sağa; L’oreal Color Riche Shine 643 HOT IRL & L’oreal Color Riche Shine 112 ONLY IN PARIS & L’oreal Color Riche Shine 109 PURSUE PRETTY & L’oreal Color Riche Shine 245 HIGH ON CRAZE, L’oreal Color Riche Shine 642 #MLBB

L’oreal Color Riche Shine Ruj Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kels (@wellnessbykels)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6