Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

2017 Saç Kesim Modelleri — Lob Saç Kesimi

1 dk okuma süresi

Bugün 9, toplam 2.779 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  2017 Saç Kesim Modelleri — Lob Saç Kesimi

  Saçlarını kestirmeye karar verdin ama güzel bir kaç model bakıyorsun, hemen yazının devamını okumalısın. Alıp kuaförüne göstermek isteyeceğin modellerle dolu bir yazı! 2017’de genelde kısa ve orta uzunlukta saçlar moda oldu. Tartışmasız senenin modası Lob! yani Long bob. bob saç kesimi uzun zamandır hep modaydı ama lob bu işi biraz değiştirdi çünkü bob saç kesiminden […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  2017 Saç Kesim Modelleri — Lob Saç Kesimi
  2017 Saç Kesim Modelleri — Lob Saç Kesimi

  Saçlarını kestirmeye karar verdin ama güzel bir kaç model bakıyorsun, hemen yazının devamını okumalısın. Alıp kuaförüne göstermek isteyeceğin modellerle dolu bir yazı!

  2017’de genelde kısa ve orta uzunlukta saçlar moda oldu. Tartışmasız senenin modası Lob! yani Long bob. bob saç kesimi uzun zamandır hep modaydı ama lob bu işi biraz değiştirdi çünkü bob saç kesiminden uzun olan ama çokta uzun olmayan bu arada kalan kesim herkes tarafından çok sevildi ve çokta güzel, yakışmayanı yok

  Lob saç kesimi

  Bizim kesinlikle favorimiz Rosie;

  Bob saç kesimi

  Bob ve lob saç kesimine sahip kişilerin yukarıya yarım topuz yapması da bu sene aşırı moda ve çok güzel görünüyor. Özellikle kısa saçlarda harika çünkü kısa saçların tamamını toplamak biraz zor olabiliyor. Öyle zamanlarda bu kısa ve kolay yarım topuzları kullanabilirsiniz.

  Pixie saç kesimi

  Ülkemizde pek sevilmeyen bir model olmasına rağmen son zamanlarda Türkiye’de de moda olmayı başardı, bir çok kadın cesaret edemese de yakışana acayip yakışıyor.

  Katlı saç kesimi

  Kahkül

  Her sene mutlaka moda olan başka bir saç kesimi de kahküller, hafif olsun, uzun olsun, kısa olsun fark etmez hep modaydı her zaman da moda kalacak gibi görünüyor.

  Ve geriye kalan bir kaç bu seneden saç kesimi modeli daha

  Bu sezonda sizin en çok beğendiğiniz saç kesim modeli hangisi?

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  2017 Saç Kesim Modelleri — Lob Saç Kesimi
  3.7 (73.85%) 13 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN