Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Simple Miniler — Simple Mini Ürünleri

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.012 kez okundu.

Simple Türkiye’ye yeni yeni geliyor, sevilen serilerden birisi olan Simple mini serisi de ülkemize gelmiş bulunmakta! Seride 6 farklı mini var, hepsini tek tek incelediğimiz bu yazımızı okumayı unutmayın.

Simple Mini Serisi

Simple bu taşıması kolay sevimli minilerin paketlemesi, diğer Simple ürünlerinin ambalajları ile kıyaslandığında 65% daha az plastik kullanılarak üretilmiş. Simple vegan (dikkatli olun çok bazı ürünlerinde balmumu oluyor.) hayvanlar üzerinde test edilmiyor, parfümsüz, renklendirici, ağır kimyasal, paraben veya alkol içermiyor kısaca Simple böyle konulara oldukça dikkat eden bir marka ve şimdi de doğaya saygılı olmaya çalışmaları çok güzel.

Simple’ın bu seri ile hedeflediği şey aslında daha az plastik kullanımı, çevre için en ufak efor bile gerekli bu günlerde ancak plastik azalttık ama yine plastik paketleme kullandık demek biraz eksik kalıyor benim gözümde yine de ufak da olsa bi değişiklik yapmak için uğraşmış olmaları bile güzel.

Simple Mini Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli

İçeriğinde sabun bulunmayan bir yüz temizleme jeli, jel formunda olduğundan çok hafif ve tazelenmiş hissettiriyor. Hem gece hem de gündüz kullanılabilir, cildi kurutma gibi bir sorun yapmıyor ancak günde 2 kere kullanmak belki cildinizi kurutabilir ama 1 kere kullanırsanız cildinizi nazikçe temizliyor ve yumuşak, tazelenmiş, temiz bir cilt bırakıyor, derinlemesine bir temizlik değil de daha çok günlük kullanım için uygun olan bir temizlik yapıyor.

Simple Mini Göz Makyaj Temizleyicisi

Suya dayanıklı maskaraları bile temizleyebildiği yazıyor, aşırı güçlü bir makyaj temizleyici değil öyle tek hamlede çıkartmıyor ama biraz ovaladığınızda maskaranızı çıkartabiliyorsunuz, ovalamaya gerek olsa da göz çevresinde bir sorun yapmadı. Kızarma, kirpik dökme veya irritasyon hiç biri olmadı, hassas ciltlerin de kullanabileceği, içeriğinde yağ olmayan güzel bir göz makyajı temizleyicisi.

Simple Mini Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Yanınızda taşımak için tasarımı oldukça uygun olan bu mini misel su aslında çok kullanışlı, çantanızda açılmayacağından kesin emin olduğunuz bir makyaj temizleme suyuna herkes ihtiyaç duyar. Oldukça başarılı bi misel su, makyajınızı güzel çıkartıyor ve gözenekleri de iyi temizlediğini düşünüyorum ciltte kötü bir his bırakmıyor aksine hafiflemiş ve tazelenmiş hissediyorsunuz. 2 dakikada hemen makyajınızı çıkartmak için sadece bu ürüne ve biraz pamuğa ihtiyacınız var.

Simple Mini Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli

Ferahlatıcı yüz temizleme jelinin günde 2 kere kullanılırsa belki cildi biraz kurutabileceğini söylemiştim, bu yüz temizleme jeli de ‘benim cildimi kesin kurutur’ diyenleriniz için, kuru ciltliler de bu gruba dahil. Biraz alıp ıslak cildinize masaj yaparak uyguluyorsunuz, cildi kurutmuyor aksine hafif nemlenmiş yumuşak bir cilt bırakıyor, makyaj kalıntılarını da iyi temizliyor.

Simple Mini Su Bazlı Nemlendirici

Gün içinde bi kaç kere cildimize yaptığımız bir şey varsa o da nemlendirmektir. O yüzden çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz ciltte ağırlık yapmayan bir nemlendirici çok işe yarayabilir. Su bazlı bir nemlendirici olduğu için kesinlikle ciltte ağırlık yapmıyor ayrıca ekstra nem verip cildin yağlı gözükmesine neden de olmuyor, karma ve yağlı ciltliler için ideal bir nemlendirici, kuru ciltler için belki biraz yetersiz kalabilir. İçeriğinde E vitamini de bulunuyor.

Simple Mini Güneş Koruyuculu Nemlendirici

Çantada nemlendiriciye hep ihtiyaç duyuyoruz. Bu nemlendiricinin güneş koruyuculu olması çok büyük bir artı. Ayrıca güneş kremini sadece yaz aylarında değil, dışarı çıktığınız hemen hemen her zaman kullanmalısınız. Çünkü güneş hep var ve ışınlar cildinize hep zarar verebilir. Bu nemlendirici cildinizi nemlendirirken SPF15 ile cildinizi UVA/UVB ışınlarından da koruyor. Nemlendirmesi de oldukça iyi, cilt tarafından hemen emiliyor, her cilt tipi için uygun diye düşünüyorum.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6