Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!
Makyaj / Göz Makyajı / Rimel & Maskara / Avon Supershock Max Maskara

Avon Supershock Max Maskara

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 71 kez okundu.

Avon Supershock Max Maskara Blog

Fırçası silikon ve gerçekten çok büyük ancak kullanımına kötü bir etkisi yok. Islak bir maskara olduğu söylenemez daha çok kuru gibi bu yüzden de kirpiklerinize 3 kat veya 4 kat filan sürdüğünüzde az seviyede topaklanma yapabiliyor ancak 1 veya 2 kat uygulandığından olmuyor. Topaklanmayı da temiz bir fırça ile kirpiklerinizi tarayarak çözebilirsiniz, ayrıca tek tek ayrılmış kirpikleri seviyorsanız, topaklanma olmasa da mutlaka temiz bir fırça ile kirpiklerinizi taramayı deneyin. Kirpikleri birleştirmeyen aksine güzelce ayıran bir maskara.

1 kat uyguladığınızda çok az belli oluyor varla yok arası o yüzden en az 2 kat uygulamak yeterli oluyor. Hiç hacim sağlamıyor değil ancak verdiği hacim çok yeterli değil eğer takma kirpik etkisi isterim, aşırı fazla hacim severim diyorsanız. Kirpikleri uzatması ve tek tek ayırması çok güzel, özellikle tek tek ayırması günlük makyaj için aşırı ideal. Suya dayanıklı olan versiyonunu ise akma yapmıyor.

Avon maskaralarından beklenmeyen bir performansa sahip bu maskara, ayrıca fiyatı da piyasaya göre oldukça uygun. Aşırı dramatik göz makyajları hariç günlük olarak veya gece makyajlarında kullanılır, makyaj temizleyicileriyle de oldukça kolay çıkıyor;

Avon Supershock Max Maskara Kullananlar

 

İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
Bu Yazıyı Oylayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
@makyaj_mag
TAKİP EDİN