Yazları en pratik makyaj malzemesi allıklar bence, ama allıkların da daha kolayı var krem allıklar, parmak uçlarınıza az bir miktar alıyorsunuz, parmaklarınızın ısısı ve havaların ısısıyla yanaklarınızda doğal bir şekilde dağılacak bir kaç parmak hareketiyle hazırsınız!  😉 Mac krem allıkları aşırı popüler, ama boşa bir popülerlik değil bu, gerçekten kullanışlılar ve renkleri çok güzel hatta bir […]

Makyaj MAG tarafından Facebook / Google+

M.A.C Krem Allık — Posey, Ladyblush, Brit Wit

M.A.C Krem Allık — Posey, Ladyblush, Brit Wit
M.A.C Krem Allık — Posey, Ladyblush, Brit Wit

Yazları en pratik makyaj malzemesi allıklar bence, ama allıkların da daha kolayı var krem allıklar, parmak uçlarınıza az bir miktar alıyorsunuz, parmaklarınızın ısısı ve havaların ısısıyla yanaklarınızda doğal bir şekilde dağılacak bir kaç parmak hareketiyle hazırsınız!  😉

Mac krem allıkları aşırı popüler, ama boşa bir popülerlik değil bu, gerçekten kullanışlılar ve renkleri çok güzel hatta bir kaç blogta ruj olarak bile kullananları gördüm. Sınırsız kullanım alanları mevcut yani, neden göz farı da olmasın? Hazır Glossy lids denilen bir akım varken.

MAC Posey Krem Allık

Rengi pembe gibi, ve ruj olarak da kullanılan rengi bu. İlk gördüğünüzde “yüzümü ıstakoz gibi kırmızı yapacak” diye düşünebilirsiniz, ciltte kabında durduğundan daha hafif duruyor. Tam sağlıklı olduğu için kırmızı olan yanak rengi veriyor. Doğal görünüyor. Kremsi yapıdaki allıkları parmaklarınızla uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız. Fırça kullanmak istiyorsanız, parmağınızla uyguladıktan sonra üzerinden fırçayla geçebilirsiniz, hem fazla kırmızı olduğunu düşündüğünüz yerlerin daha doğal gözükmesini sağlayabilirsiniz.

MAC Ladyblush Krem Allık

Allık kullansam mı, biraz canlılık versin ama çok renk vermesin diyorsanız bu allık tam sizlik, renk veriyor ama çok doğal bir renk olduğu için allık kullanmışsınız gibi durmuyor. Açık tenli kişilerde harika duruyor çünkü ten rengi çok açık olanlar azıcık bile allık kullansalar biraz fazla kırmızı/pembe gözükebiliyor. Bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MAC Brit Wit Krem Allık

Bu serinin en soğuk renkli allığı bu ama aşırı güzel bir renk, cildinin alt tonu soğuk olan kişilerde çok güzel duruyor. Diğer allıklar gibi aralarda pembelikler yerine soğuk mor rengi gibi bir renk var. Bu serinin en sevdiğim rengi.

Siz hangi krem allığın rengini beğeniyorsunuz?

En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!

Bu yazıyı oylayın

M.A.C Krem Allık — Posey, Ladyblush, Brit Wit
4.6 (92%) 5 oy

Bu yazı hakkında yorum yap

Bunlarıda sevebilirsiniz