Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Aslan Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 871 kez okundu.

Lider olmayı seven, dikkat çekici ve asil aslan burçları bu tüm özelliklerini makyajlarına da yansıtıyorlar mı? Aslan burcu makyajı nasıl olmalı?

Aslan Burcu Makyaj Önerileri

Aslan burçları dikkat çekmeyi çok severler ve harika auraları sağ olsun her zaman dikkat çekmeyi başarırlar! Bunu makyajlarıyla değil daha çok kıyafet ve kişilikleriyle yapsalar da makyajlarının da azımsanamayacak kadar büyük bir rolü var. Makyajlarında genelde tek bir yere odağı çekip diğer yerlerde doğal makyaj yapmayı severler, bu dikkat çekici makyaj yaptıkları yer ise özellikle gözleri olur. Aslan burçları aslında büyük birer kedi oldukları için göz yapıları da genelde hafif çekik ama badem şeklinde olur. Eyeliner bir burcun simgesi olacaksa o burç kesinlikle aslan burcudur.

Makyajlarında en çok kullandıkları ürünlerden birisi bronzer’dır.

Ten renklerini her zaman bir tık daha koyu olmasını isterler bu yüzden bronzer onların vazgeçilmezlerindendir. Bütün malzemelerinin en lüks ve en kaliteli olanını isterler ve bütçelerini pek önemsemeden alışveriş yaptıkları için genelde sahip olurlar da. Onlar için makyajın ne kadar iyi yapıldığından öte kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir.

Makyajlarında fazla değişiklik yapmazlar veya yaratıcı olmaya çalışmazlar makyaj onlar için iyi görünmenin yollarından sadece birisidir ve abartmayı sevmezler, ‘my lips but better’ gibi akımlar tam bu burçlar içindir aslında ama özel zaman makyajlarına geldi mi o zaman sexy kırmızı dudaklar gibi klasiklerden gitmeyi seçerler.

Aslan burcu ünlüler; Cara Delevingne, Karlie Kloss, Jennifer Lawrence, Charlize Theron, Sandra Bullock, Jennifer Lopez, Dua Lipa

Bir önceki burç yazısını okumak için aşağıya tıklayabilirsiniz, tüm burçları da en altta bulabilirsiniz;

Aslan Burcu Stil Önerileri

Aslan burçları her şeyin klasik olmasını ve minimalistik olmasını severler bazen stillerini tamamen zengin parçalarla doldurmak ve değişikliğe gitmek isteseler de geri asil ve klasik tarzlarına dönerler, bu değişiklik 1 – 2 hafta sürer. Farklı renkler kullanmak yerine genelde dolapları 4 ana renkten ve bir kaç az renkli parçadan oluşmaktadır. Kıyafetlerine son derece önem verirler ve yine bütçelerini pek önemsemeden harcama yaptıkları için çok güzel bir kaç pahalı parçaya sahiptirler. Modayı takip etmezler çünkü modayı onları oluşturur.

Ev ortamlarında ise ilk rahatlığa bakarlar, rahat, bol ve yine minimalistik bir tarzları vardır.

Koç Burcu Makyajı

Boğa Burcu Makyajı

İkizler Burcu Makyajı

Yengeç Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Terazi Burcu Makyajı

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6