Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

İkizler Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 18 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  İkizler Burcu Makyajı

  İkizler burcu kadınları zodyaktaki en şanslı burçlardan biridir, çünkü bir çok güzel özelliğe sahip olurlar, sivri zekalı ve oldukça akıllı olmalarının yanı sıra çok farklı güzellikleri olur ayrıca genelde hepsi oldukları yaştan çok daha genç gösterirler, ikizler burcu makyajı nasıl olmalı yazımızı okuyabilirsiniz. İkizler Burcu Makyaj Önerileri İkizler burcu kadınları (ve hatta erkekleri de) oldukları […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  İkizler Burcu Makyajı
  İkizler Burcu Makyajı

  İkizler burcu kadınları zodyaktaki en şanslı burçlardan biridir, çünkü bir çok güzel özelliğe sahip olurlar, sivri zekalı ve oldukça akıllı olmalarının yanı sıra çok farklı güzellikleri olur ayrıca genelde hepsi oldukları yaştan çok daha genç gösterirler, ikizler burcu makyajı nasıl olmalı yazımızı okuyabilirsiniz.

  İkizler Burcu Makyaj Önerileri

  İkizler burcu kadınları (ve hatta erkekleri de) oldukları yaştan en az 5-10 yaş daha genç gösterirler, genelde minyon yüzlü ve ince zarif bir kemik yapısına sahip olduklarından masum ve minyon yüzlü olurlar.

  Genelde yüzlerindeki en ilgi çeken yer dudakları olur, ilgi çekici ve benzersiz dudaklara sahip olurlar (Angelina Jolie bir ikizler burcudur mesela) bu yüzden makyajlarında dudak makyajı çok önemlidir genelde nude tonlarını ve pembe tonlarını tercih etseler de cesaret gerektiren kırmızılar ve farklı renkleri güzellikle taşıyabilirler. Yine de her makyajlarında dudak makyajını atlamamayı severler.

   

  Göz makyajları her zaman ikizler burçları için zordur. Neden? Çünkü kararsız karakterleri… Bu yüzdendir ki göz makyajları genelde 2 farklı rengin birleşimiyle olur, tek renk asla onlar gibi yenilige açık ruhlu kişiler için yeterli değildir. Genelde doğal renkleri tercih ederler ve bazen uyumlu renkleri de kullanırlar ancak 2 renk kuralı onlar için vazgeçilmez gibidir. Göz makyajlarında vazgeçemedikleri bir diğer şey ise maskara!

  Bu maskara sevgileri yüzünden eğer zodyakta maskara bazını seve seve kullanacak bir burç varsa o da ikizler burcudur;

  İkizler burçları genelde çok enerjik yapıdadırlar ve oldukça zekilerdir. Bu zekalarını makyajda da kullanmayı severler bu yüzden onları rujlarını allık olarak kullandıkları bronzerlarıyla gözlerini gölgelendirdiklerini ve özellikle birden fazla işe yarayan makyaj malzemeleri olduklarını görebilirsiniz. Yine de doğal makyajları severler, genelde yüzlerindeki en ilgi çekici yerleri dudakları olsa da göz makyajını iyi kullanarak gözlerini de ön plana çekmeyi severler.

  Bir önceki burç Boğa Burcu Makyajı yazısı için aşağıya tıklayabilirsiniz, tüm burçların listesi ise en altta;

  İkizler Burcu Stil Önerileri

  İkizler burcu enerjiktir kişilerdir. Ayrıca dış görünüşlerine önem verirler ve oldukça sosyallerdir. Çoğunluğu genelde güzel bir fiziğe sahip olurlar ve bacak boyları oldukça uzundur bu yüzden kıyafet kısıtlaması veya ‘bunu giyemem’ gibi cümleler kurmazlar kafalarında, tarzları genelde rahat ve şıktır. Pantolon ve kot pantolon giymeyi severler. Uzun ve oversize kazakları da severler, kıyafetlerini genelde doğal renklerde seçerler ayrıca aksesuarlara fazla takılmazlar.

  Tüm Burçlar;

  Koç Burcu Makyajı

  Boğa Burcu Makyajı

  Yengeç Burcu Makyajı

  Aslan Burcu Makyajı

  Başak Burcu Makyajı

  Terazi Burcu Makyajı

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  İkizler Burcu Makyajı
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN