Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Kıvırcık Saç Modelleri — 2017

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 3.754 kez okundu.

İster doğuştan kıvırcık olun, ister ısı veya şekillendirici kullanarak kıvırcık saçlar harika gözüküyor! 2017 yılının en moda kıvırcık saç kesim modelleri bu yazımızda, ayrıca harika kıvırcık saçlar için okul saç modelleri görüp ilham almak için de mutlaka bakmayı unutmayın.

Top 40 Kıvırcık Saç Modelleri

Doğal kıvırcık saça sahip olanlar genelde uzun saç modellerini tercih ediyor, çünkü kıvırcık saçlı kişilerin genelde doğal gür ve kabarık saçları oluyor, kısa kesimler saçlarınızın daha da çok ve kabarık gözükmesini sağlar, doğal gürlük ve kabarıklık yeterli olduğu için uzun saçları tercih ediyorlar. Kısa ve kıvırcık saçlar da harika görünüyor tabii! en güzel kıvırcık saç kesim modellerinden bir kaçını seçtik. Ayrıca eklemek istediğim kısa bir konu daha var. Doğal kıvırcık saçlara sahip olanlar bazen saçlarını sevmiyor ve küçük yaştakiler bazen saçlarından utanıyor bile, lütfen saçlarınızı olduğu gibi sevin, arada saçlarınızı düzleştirmek bir kaç değişiklik yapmak güzel ama olduğunuz gibi de çok güzelsiniz.

Kıvırcık Saç Kesimi Nasıl Olmalı

Kıvırcık saç kesimi genelde yukarıdaki fotoğraflarda da gördüğünüz gibi V kesim oluyor. Düz kesimde saçlarınızın kıvırcıkları pek belli olmuyor ve çan görünümü alıyor, o yüzden en güzeli V kesim ama yine de kendinize yakıştırdığınız her kesimi yaptırabilirsiniz önemli olan sizin kendinize ne yakıştırdığınız. Katlı kesim kıvırcık saçların daha da gür ve kabarık görünmesini sağlar, kıvırcık kabarık saç nasıl kesilmeli diye sorarsanız katsız ve kıvırcık saç V kesim olmalı, eğer saçlarınız az, ince ve istediğiniz kadar gür değilse katlı bir model ve yine V kesim tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızı hızlı uzatmak istiyorsanız şu yazımıza bakmak isteyebilirsiniz;

Kısa kıvırcık saç kesimleri de düşündüğünüz kadar kötü değil, ve hayır sizi afro yapmayacak. Hatta bir çok kıvırcık saçlı insan kahkül kestirmekten çekiniyor ama bir kaç kıvırcık saç kesim modeliyle aslında ne kadar güzel görünebileceğini kanıtlayabiliriz.

Kıvırcık Saçlar için Okul Saç Modelleri

Okulda genelde saçlar toplu oluyor, kıvırcık saçlar sadece açıkken değil toplu olduğunda da güzel görünüyor, doğal kıvırcık saç modelleri ve kıvırcık saç topuz modelleri okullara uygun saç modelleri, tabii hepimiz saçlarımızı açık daha çok seviyoruz ancak bazen toplamakta gerek o zaman da güzel görünmek için bir kaç ilham alınası fotoğraf burada

Ayrıca kıvırcık saçlarda en güzel duran modellerden birisi de örgüler! Ayrıca saçlarınızı açtığınızda saçlarınız artık kıvırcık değil dalgalı olacak o yüzden her türlü kazan-kazan durumu.

 

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6