Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Simple Water Boost Nemlendirici Gece Kremi — Clinique Moisture Surge Muadil

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 772 kez okundu.

Simple Water Boost serisini genişletiyor, yeni ürünlerinden birisi de Simple Water Boost Nemlendirici Gece Kremi

Simple Water Boost Gece Kremi

Parfümsüz, tamamen kokusuz bir krem, zaten Simple genellikle hassas ciltler için ürün üreten bir firma o yüzden bu konulara ekstra önem gösteriyorlar. Krem olmasına rağmen oldukça yoğun bir kıvamı var, yapış yapış bir yapısı da yok, kuruduğunda cildiniz nemli kalıyor ama kesinlikle yapışkan olmuyor ve cilt tarafından hızlı emiliyor. Tüm cilt tiplerinin severek kullanabileceği ancak özellikle hassas ciltleri çok rahat ettiren bir nemlendirici gece kremi. Aşırı kuru bir cildiniz varsa belki tek başına yeterli olmayabilir.

Uyumadan önce sanki bir maskeymiş gibi kullanınca sabah oldukça yumuşak ve dinlenmiş bir cilde sahip oluyorsunuz ve ekstra bir nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorsunuz. Simple’ın diğer ürünlerinin incelemesini de aşağıdaki kutu da bulabilirsiniz;

Clinique Moisture Surge Muadil

Bu kremi ile Clinique moisture surge kreminin görüntüsü bile oldukça benziyor, ambalajları da aynı şekilde. Muadil olarak gösterilmesinin nedeni aslında etkilerinin de aynı olması, Clinique formülünü yeniledikten sonra pek çok kişi eski halini arar olmuştu ayrıca fiyatı da Simple’ın fiyatıyla karşılaştırılınca aşırı uygun oluyor.

Yapıları kesinlikle aynı, yüzde bıraktıkları etki de öyle. İkisi de hafif yapıda ve yüzünüzde ekstra ağırlık yapmıyor, cilt tarafından kolay emiliyor.

Simple Water Boost Gece Kremi Fiyatı

Cilde sağladığı neme oranla fiyatı oldukça düşük, özellikle Clinique ile karşılaştırılınca ₺32,45

Simple Water Boost Gece Kremi Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6