Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Solotica Natural Colors — Ice, Azul, Mel, Verde

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.399 kez okundu.

Solotica renkli lensler konusunda oldukça başarılı bir marka, ayrıca lenslerinin oldukça opak olmasıyla da dikkat çekiyor, bu da koyu renk gözlüler için iyi bir seçim oluyor. Bu harika 4 rengin kahverengi gözlerde nasıl durduğunu merak ediyorsan yazının devamını okumalısın.

Solotica Natural Colors Renkli Lens

Solotica’nın belki de en çok renkleri ve opaklıklarının değiştirildiği serisi, siz bu yazıyı okurken bile bu lenslerden bazılarının renklerinin alt tonlarını yeşil filan yapabilirler, yine de güzel ve doğal renklere sahip bu seri o yüzden çok seviliyor. Lenslerin görünümü oldukça doğal ama bu bahsettiğim renk değiştirme durumundan dolayı ve herkesin gözünde biraz farklı durmasından dolayı internette gördüğünüz renklerin aynısı olmuyor. Bu durumu gözlerin makyajlı olması da değiştirdiği için resimlerin hepsi makyajsız. Koyu renkli gözler için daha iyi olan bu serinin renkleri mat yapıda ve hafif hareli.

Solotica Natural Colors Ice

Rahatlık konusunda pek iyi değil bu lensler, eğer gün içinde uzun süre gözlerinizde kalacak ve akşam eve gelince çıkaracak bir lens arıyorsanız bu lensler size bunu veremez çünkü en geç 5 saat içinde mutlaka gözlerinizi kurutuyorlar ve bu da göz kızarıklığı ve kaşıntı vs. yapıyor. Güzel yanı ise numaralı lens kullanıyorsanız yani gözleriniz bozuksa, bir çok diğer lenste yaşanan bulanık görüntüyü bunda görmüyorsunuz oldukça net bir görüntü alabiliyorsunuz. Yine de oldukça rahatsız ediciydi ve uzun saatler katlanılabilir mi ve katlanılırsa gözlere ne olur bilemiyorum.

Solotica Natural Colors Azul

Bugün göreceğimiz renkler; Ice, Azul, Mel ve Verde ancak bu seri de şu renkler de mevcut; Marine, Ocre, Graphite, Esmeralda, Quartzo, Topazio, Cristal, Amber ve Avela

Solotica Natural Colors Renkleri

Renkleri sürekli olarak değiştirmeleri oldukça sinir bozucu bir durum olsa da renkler doğal ve oldukça güzeller o yüzden bu lenslerden bir çok kişi vazgeçemiyor. Bu serideki renkler yıllık geliyor (Aylık olan versiyonu da var adı Solotica Natural Colors Solflex, aldığınız optik mağazasına mutlaka sorun, üzerinde veya sitede yazsa da sorun çünkü bazen yanlışlık olabiliyor.) yani 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz ve sonrasında çöpe atmanız gerekiyor.

Solotica Natural Colors Ice

İçinde çok hafif grilik bulunduran bir mavi renk, kahverengi gözleri oldukça iyi kapatıyorlar ve haresi oldukça doğal duruyor. Quartzo rengine hafiften benziyor, onun alt tonu yeşil bu lensin alt tonu gri farkları bu sadece.

Solotica Natural Colors Azul

Tam opak bir mavi, içinde ekstra bir alt ton yok, doğal değil gibi görünse de makyaj yapınca çok güzel durabilen bir renk, Bu rengin Hidrocor olan versiyonu çok daha güzel gözüküyor. Etrafındaki haresinden dolayı Natural Azul daha koyu gözüküyor Hidrocor Azul renginden.

Solotica Natural Colors Mel

Serinin belkide en doğal rengi bu, parmağınıza aldığınızda tamamen yeşil bir renk olduğunu ve diğerleri kadar opak olmadığını görüyorsunuz bu renk sizin kendi göz renginize göre değişiyor biraz, kahverengi gözlerdeki duruşu çok güzel hafif yeşilli hafif kahverengi çok doğal bir renk çıkıyor, bu kadar doğal görünmesinin sebebi normalde de yeşil gözlü bazı insanların gözleri tamamen yeşil değildir böyle hafif ara ara kahverengilikler vardır işte aynı efekti yakalamanızı sağlıyor.

Solotica Natural Colors Verde

Mel renginden daha opak ve birazcık daha koyu yeşil. Hareleri renginden dolayı mı yoksa gerçekten daha mı koyu bilemiyorum ama koyu yeşil görünüyorlar. Ortadaki pupil denilen kısımdan kahverengi göz renginiz görünüyor diğerlerinde de görünüyor tabii ama bunda sanki biraz daha bellik ve tam yuvarlak boyamışlar gibi.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6