Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter

Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter

Yanağınızda gökkuşağı olmasını ister misiniz? bu söz kulağa hem çok fütüristik, hem de aşırı tatlı gelmiyor mu? Bir yanım sürekli gökkuşağı aydınlatıcı al diyor, diğer yanım ise alıp ne yapacaksın gitmediğin partiler de, festivaller de mi kullanacaksın diyor. Haklı ama ben birinci sesi dinledim hihi.

Okumaya devam et

Feather Brows — Kuş Tüyü Kaşlar

Feather Brows — Kuş Tüyü Kaşlar

Yıllarca makyajın bir sürü trendi kaşlar üzerine oldu, incecik kaşlar da moda oldu, kalın kaşlar da, sarı ve yokmuş gibi kaşların moda olduğu zamanları da gördük tabii, hatta bir aralar kaşları kazıtıp yerine dövme yaptırmak aşırı popülerdi, festival look dedik kaşlarımızın üstüne taşlar koyduk, eyelinerlarla şekiller çizdik ama bu trend bir başka! Adı Feather brows yani Kuş tüyü kaşlar!

Okumaya devam et

Yapay Çiller — Bir Garip Trend

Yapay Çiller — Bir Garip Trend

Herkese merhaba! Bugün “Bir Garip Trend” dedirten yeni moda bir akımdan bahsedeceğim. Fake çiller! veya Yapay çiller! veya Sahte çiller! (tamam duruyorum hihi) Onca yıl çilleri olan insanlar hep kapatıcı, fondöten veya leke giderici kremlerle kapatmaya çalıştı, şimdi teni tamamen lekesiz olan insanlar fake çiller çiziyor yüzüne, ve bu aşırı trend bir olay şu aralar. Bu başlı başına bir garip trend olsa da asıl sizi şaşırtacak şey, yüze yapılan çil dövmesi! Ah ve bir de yüze yapıştırılan altın çiller, daha fazla şaşırtıcı şeyler görmek için okumaya devam edin.

Okumaya devam et