Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 702 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter

  Yanağınızda gökkuşağı olmasını ister misiniz? bu söz kulağa hem çok fütüristik, hem de aşırı tatlı gelmiyor mu? Bir yanım sürekli gökkuşağı aydınlatıcı al diyor, diğer yanım ise alıp ne yapacaksın gitmediğin partiler de, festivaller de mi kullanacaksın diyor. Haklı ama ben birinci sesi dinledim hihi. Günlük makyajımda da arada sırada kullanmak gibi çılgın bir fikre […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter
  Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter

  Yanağınızda gökkuşağı olmasını ister misiniz? bu söz kulağa hem çok fütüristik, hem de aşırı tatlı gelmiyor mu? Bir yanım sürekli gökkuşağı aydınlatıcı al diyor, diğer yanım ise alıp ne yapacaksın gitmediğin partiler de, festivaller de mi kullanacaksın diyor. Haklı ama ben birinci sesi dinledim hihi.

  Günlük makyajımda da arada sırada kullanmak gibi çılgın bir fikre sahibim, eğer az miktarda ve hafifçe uygulanırsa güzel bir yansıma veriyor çünkü ama asıl keşfettiğim güzelliği, göz kapağınıza uygulamak. Beğendiğiniz 2 rengi alıyorsunuz (göz kapaklarınız benimkisi gibi asyalı değilse, 3-4 renk bile alırsınız) ve dıştan içe doğru sürüyorsunuz çok güzel görünüyor ben yanaktan daha çok beğendim.

  Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter

  Fırçanızla tüm renkleri ayrı ayrı alabileceğiniz gibi hepsini karıştırıp kullanabilirsiniz de, bu şekilde hepsini karıştırdığınızda daha gümüş bir aydınlatıcı elde ediyorsunuz, daha günlük hayatta kullanılabilir bir renk çıkıyor, gümüş çoğunluklu ve arada pembelikler görünüyor ve diğer renkler belli bile olmuyor. simli ama öyle rahatsız edici değil.

  Asıl kullanım şekli ise düz bir fırçayla hiç karıştırmadan hepsinden alıp yanağınıza, aydınlatıcıyı uyguladığınız yani yüzünüzün en yüksek yerine sürüyorsunuz, tek hareket veya olabildiğince az hareketle sürüyorsunuz, bunun nedeni renklerin karışmasını önlemek

  Wet n Wild Color Icon Rainbow Highlighter – Unicorn Glow

  Bu aydınlatıcı, Wet n Wild color icon rainbow highlighter, unicorn glow renginde, diğerleri sınırlı sayıda üretimmiş ama zaten hepsi alınabiliyor olsaydı bile bunu alırdım çünkü unicorn yazıyor. Kesinlikle harika görünüyor, şu fotoğraflara bile uzun süre bakabilirim o kadar güzel görünüyor. Aynı diğer aydınlatıcı gibi bunu da tek tek veya karıştırarak veya hiç bozmadan fırçanıza alıp tek hareket ile uygulayabilirsiniz. Karıştırıldığında daha çok yeşilimsi bir aydınlatıcıya dönüşüyor o yüzden karıştırarak kullanmayı düşünüyorsanız bunu almayın. Bu markanın ürünlerini genelde seviyorum ama bu aydınlatıcı biraz beni üzdü, çünkü çok sert bir yapısı var uygulaması zor. Ayrıca pigmentasyonu da pek iyi değil, renkler daha silik çıkıyor belki böylesini sevecekleriniz olabilir ama bence renkler daha yoğun olmalıydı. Belki de baz kullanmadığım için renkler çok belirgin olmamış olabilir ama yine de Essence’ın aydınlatıcı daha güzel diye düşünüyorum.

  Sizce en iyi gökkuşağı aydınlatıcısı hangisi?

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Gökkuşağı Aydınlatıcı — Rainbow Highlighter
  4.6 (91.43%) 7 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN