Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Yves Rocher Rimelleri

2 dk okuma süresi

Bugün 4, toplam 2.038 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Yves Rocher Rimelleri

  Maybelline, Max Factor gibi markaların maskara rehberlerinden sonra şimdi sırada; yves rosher rimelleri bütün Yves Rocher maskaralarının incelemelerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Yves Rocher Vertige Longueur Türkçe’de ve sitelerinde Kirpik Uzatıcı Hacim Veren Maskara veya Yves Rocher kirpik uzatıcı hacim veren maskara olarakta biliniyor. Aşırı derecede ilginç bir maskara çünkü fırçası yok gibi, o kadar ince bir fırçaya sahip […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Yves Rocher Rimelleri
  Yves Rocher Rimelleri

  Maybelline, Max Factor gibi markaların maskara rehberlerinden sonra şimdi sırada; yves rosher rimelleri bütün Yves Rocher maskaralarının incelemelerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Yves Rocher Vertige Longueur

  Türkçe’de ve sitelerinde Kirpik Uzatıcı Hacim Veren Maskara veya Yves Rocher kirpik uzatıcı hacim veren maskara olarakta biliniyor. Aşırı derecede ilginç bir maskara çünkü fırçası yok gibi, o kadar ince bir fırçaya sahip ki görünce bir hata varmış gibi hissedebilirsiniz, ancak bu maskaranın neredeyse tüm özelliği bu garip fırçası! Bu minik ince fırçanın minik fırçaları kirpiklerinizin diplerine daha kolay ulaşıyor ve dipten bir kaldırma ve hacim kazandırıyor. Bu minik fırçası sayesinde hiç gözünüze veya burnunuza maskara fırçası değip iz bırakmıyor. Doğal görünümlü her birisi ayrılmış kirpiklere sahip oluyorsunuz. Kesinlikle hiç akma yapmıyor. Paraben içermiyor.

  Yves Rocher Vertige Longueur Kullananlar

  Yves Rocher Volume Elixir

  Bu maskara da Türkçe sitelerinde Kirpikleri Besleyerek Güçlendiren Hacim Maskara olarak geçiyor. Güzel hacim veriyor, çok dramatik değil bu hacim ancak 2 kat sürüldüğünde etkisi tabii artıyor. Kirpikleri kıvırma ve uzun saatler (8 saate kadar rahat duruyor bozulmadan/akmadan) o şekilde tutma konusunda da başarılı ancak bazı kirpikleri birbirine yapıştırıyor, sürme işlemini uzun tutup tek tek uğraşırsanız güzel sonuç alıyorsunuz.

  Yves Rocher Volume Elixir Maskara Kullananlar

  Yves Rocher Vertige Volume

  Türkçe sitede, Kirpik Kıvırıcı Yoğun Hacim Maskara veya Yves Rocher vertige volume mascara olarak geçiyor. Hafif bir dolgunluk veriyor, oldukça doğal görünüyor çünkü kirpikleri tek tek ayırıyor ve en güzel yanı da kirpikleri olduğundan çok daha uzun yapıyor. Çok güzel bir maskara isminde her ne kadar ‘volume’ olsa da hacim konusundan çok Yves Rocher volume vertige kirpikleri uzun gösterme işleminde iyi.

  Yves Rocher Vertige Volume Kullananlar

  Yves Rocher Sexy Pulp Ultra Hacim

  En sevilen Yves Rocher maskaralarından birisi bu Sexy Pulp, gerçekten çok güzel hacim veren ve uzatan bir maskara, ancak kat kat sürmeye kesinlikle gelmiyor, 2 katın üstüne çıktığınızda direkt tüm kirpiklerinizi yapıştırıyor ancak tek katta da harika güzel dramatik kirpikler yarattığı için pek ihtiyacınız da olmayacaktır. Fırçası biraz sanki fazla büyük göz kapaklarınıza veya burnunuza filan deyip makyajınızı mahvedebiliyor ama biraz dikkatli ve zaman ayırarak kullandığınızda gerçekten harika sonuçlar alabiliyorsunuz. Ayrıca Ekstra siyah rengi de mevcut.

  Yves Rocher Sexy Pulp Ultra Hacim Maskara Kullananlar

  Yves Rocher 360° Çevreleyen Ekstra Uzun Maskara

  Kirpiklerinizi gerçekten oldukça uzun gösteren, uzun kirpik hastası kişilerin favorisi olmaya kesinlikle aday bir maskara, akma veya topaklanma yapmıyor, içinde kirpiklerinizi besleyici yağlar var ve 12 saate kadar upuzun kirpiklerinizi bozmadan tutuyor. Bu 360 serisinin bir de hacim veren versiyonu var onun da verdiği hacim gerçekten güzel.

  Yves Rocher 360 Maskara Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Yves Rocher Rimelleri
  4.8 (95%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN