Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Boğa Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 989 kez okundu.

Boğa burcu kadının yönetici gezegeni Venüs’tür. Venüs gezegeni de güzelliği temsil eder. Boğa burcu kadınları ise güzelliğe ve bakıma çok düşkün olurlar, bu yönlerini de kesinlikle makyajlarına yansıtmak isterler, bu yazımızda da siz boğa burcu okurlarımıza boğa burcu makyajı nasıl olmalı konusunu ele alıyor olacağız.

Boğa Burcu Makyajı Önerileri

Boğa burcu 20 Nisan – 20 Mayıs arası doğan kişilerdir. Toprak burcudur bu yüzdendir ki doğal renkleri makyajlarında kullanmayı daha çok severler, özellikle toprak renklerini (kahverengi, kızılımsı kahverengiler gibi) Yönetici gezegenleri Venüs olduğu için de hepsi sanata ve güzelliğe önem verirler bu makyajları için de çok önemlidir. Biraz markacı yapıdadırlar, özellikle pahalı marka makyaj ürünlerine sahip olabilirler.

Doğal güzellikten yanadırlar bu yüzden doğal makyajları severler, makyajlarını abartmayı sevmezler, doğal renklerden yapılmış yokmuş gibi veya minimalist makyaj gibi trendleri severler. Aşağıdaki yazımızdan minimalist makyaj yazımızı okuyabilirsiniz;

Boğa burçları dışarıdan çok soğuk görünseler bile aslında sıcakkanlı ve sevecen insanlardır makyajları için de bu durum söz konusu, doğal kahverengiler ve nude rujlar kullanabilirler hatta bu makyaj renkleri onların günlük makyajları olabilir. Kırmızı ruju genelde önemli günler için saklarlar. Makyajdan çok cilt bakımına yönelimlidirler. Ayrıca en güçlü yanları sabırlarıdır bu yüzden takma kirpik kullanımları yüksektir (takma kirpiği olmasa da tekrar tekrar deneyecek bir burçtur boğa)

Kısaca yokmuş gibi doğal veya minimalist makyajları severler ama bu glam makyaj yapmayacakları anlamına gelmiyor, özel günlerde ve kendilerini o modda hissettikleri zamanlarda harika güzel ağır makyajlar da yapabilirler ama genelde doğal güzellikten yanadırlar. Göz makyajı yerine cilt makyajları, cilt makyajının kusursuz görünmesi onlar için çok daha önemlidir. Bir önceki burç, Koç burcunun yazısını okumak isterseniz;

Sonraki Burç İkizler Burcu Makyajı yazımız için aşağıyı tıklayabilirsiniz, tüm burçlar için en aşağıya bakabilirsiniz;

Boğa Burcu Stil Önerileri

Boğa burçları düz, klasik giyinmeyi severler minik detayları olan düz renkli kıyafetleri severler ve yüksek kalite kıyafetleri almaya meyillidirler. Boyun aksesuarı olan kıyafetleri severler veya boyunlarına aksesuar kolye, tasma vs. kullanmayı severler. Üzeri çok karışık ve desenli kıyafetler yerine tek renk olan ve aksesuarlarla hareketlendirilmiş kıyafetleri tercih ederler tarzları tam klasik diyebiliriz. Boğa burçları çok inatçıdırlar ve değişikliği sevmezler o yüzden tarzları pek değişmez.

Tüm Burçlar;

Koç Burcu Makyajı

İkizler Burcu Makyajı

Yengeç Burcu Makyajı

Aslan Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Terazi Burcu Makyajı

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6