Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Yengeç Burcu Makyajı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.016 kez okundu.

Her duyguyu dorukta yaşayan yengeçler bu durumu makyajlarına da yansıtıyor mu? Yengeç burcu makyajı nasıl olmalı

Yengeç Burcu Makyaj Önerileri

Yengeç burçları aydınlık yüzlü olurlar genelde ve özellikle yüzlerinde en dikkat çeken yer her zaman gözleridir. Koyu renk gözlü olurlar genelde ve gözleri hep dolu dolu bakar. Aynı zamanda duyguları çok hisseden kadınlar olarak ağlamaya da meyillidirler, bu yüzden makyajınızda suya dayanıklı ürünler kullanmaları gerekir. Genelde masum yüzlü olurlar yengeç burcu ünlüleri; Selena Gomez ve Ariana Grande gibi daha minyon tipli ve masum görünümlü olurlar.

Göz makyajlarında genelde koyu ve doğal renkleri tercih ederler, hafif ışıltılı göz farları tam onların ilgi çekici gözleri içindir. Özellikle gri, siyah, koyu kahverengi doğal dumanlı göz makyajları gece makyajlarının vazgeçilmezidir. Günlük makyajlarında gül kurusu pembeleri, ışıltılı kırmızı toprak renkleri kullanırlar makyajları hiç bir zaman çok abartı olmaz ve tam uyumlu gözükür. Göz makyajında doğal renkleri sevdikleri gibi yüzlerinin geri kalanında da bu renkleri kullanırlar bu yüzden şeftali tonlarındaki allıklar tam yengeç burcuna göre!

Nude renkli rujları özellikle pembeye kayan değilde şeftali tonlarına kayan versiyonlarını kullanmayı severler, her duygulu olduğu gibi mutluluğu da dolu dolu yaşadıklarından gülmeyi çok severler o yüzden de ruj kullanmayı, makyajlarında ruja özel bir yer ayırmayı severler, gereğinden fazla ruja sahip olabilirler ve her renk mevcuttur ancak yine dönüp dolaşıp nude renkleri seçerler.

Aydınlık bir yüze sahip oldukları için cilt makyajlarında da aydınlık verici highlighterları kullanmayı çok severler, mat bitişli fondötenler yerine ışıltılı fondötenler özellikle dewy skin modasını çok severler;

Ayrıca inciler onlar için bir nevi ‘uğurlu taş’tır. Highlighterlarını da inci renginde seçebilirler.

Bir önceki burç olan İkizler burcunun yazısı için;

Diğer tüm burçlar için yazının en sonuna bakabilirsiniz.

Yengeç Burcu Stil Önerileri

Yengeç burçlarını genelde stilleri romantiktir ancak yeri geldiğinde bu romantik stillerine birazcık sexylik karıştırmayı da bilirler. Normal yaşantılarında genelde spor tarzda giyinmeyi severler ve gerçekten yaratıcı bir yanları da vardır. Kıyafetlerinde bunu nadir yansıtırlar ancak aslında yaratıcı yanlarını keşfettiklerinde çok ender parçalar yapabilirler kendileri için. Dantel detaylar onlar için en sevdikleri kıyafet ayrıntısıdır. Romantik stillerini daha da ortaya çıkartan dantel ve inci gibi detayları severler.

Koç Burcu Makyajı

Boğa Burcu Makyajı

İkizler Burcu Makyajı

Aslan Burcu Makyajı

Başak Burcu Makyajı

Terazi Burcu Makyajı

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6