Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Max Factor Face Finity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten

1 dk okuma süresi

Bugün 5, toplam 895 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Max Factor Face Finity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten

  Kışın gelmesiyle BB kremlere biraz ara verdik gibi, doğal mat bitişli ve oldukça uygun fiyatlı Max Factor Facefinity fondöteni incelemesi okumak için sence de harika zaman değil mi? Max Factor Facefinity Fondöten Yorum Max Factor Facefinity fondöteni drugstore fondötenler arasında gerçekten çok başarılı bulduklarımdan birisi, kapatıcılığı ortadan tam kapatıcılığa doğru ancak güzel yanı birden fazla kat […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Max Factor Face Finity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten
  Max Factor Face Finity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten

  Kışın gelmesiyle BB kremlere biraz ara verdik gibi, doğal mat bitişli ve oldukça uygun fiyatlı Max Factor Facefinity fondöteni incelemesi okumak için sence de harika zaman değil mi?

  Max Factor Facefinity Fondöten Yorum

  Max Factor Facefinity fondöteni drugstore fondötenler arasında gerçekten çok başarılı bulduklarımdan birisi, kapatıcılığı ortadan tam kapatıcılığa doğru ancak güzel yanı birden fazla kat uygulayıp daha çok kapatıcılık elde edebiliyorsunuz. Bunu tüm yüzünüz için değil de daha çok kapatıcılık istediğiniz bölgelere uygulama özgürlüğü veriyor. Yapısı diğer fondötenlerden oldukça akışkan ancak bu sizi kandırmasın kendisi gerçekten çok güzel kapatıcılığa sahip, uygularken biraz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü yapısı akışkan olduğundan biraz hızlı sabitleniyor.

  Max Factor Facefinity Blog

  3’ü 1 arada denilmesinin sebebi, primer yani baz, fondöten ve aydınlatıcı bir arada olması, primer kullanmadan direkt yüze fondöten sürmek üşengeç kişileri aşırı cezbetse de, kesinlikle bu 3 ürünün ayrı ayrı kullanılması taraftarıyım. Bir artısı da içeriğinde güneş koruması da olması (SFP 20) Sadece fondöten olarak incelendiğinde tek kelime ile harika bir fondöten. Yağlı ciltliler belki primer kullanmadan uygulayabilir ancak kuru ciltlilere kesinlikle önermiyorum;

  Genellikle sünger ile uyguluyorum ancak elle bile rahatça uygulanabilen, çalışması çok kolay bir yapıya sahip ve en sevdiğim kısmı ise bitişi mat ve kesinlikle doğal görünümlü bir bitişi var. Cildinizde fondöten varmış gibi görünmüyor ve sanki cildinizle bütünleşiyor.

  Bir transparan pudra veya başka bir pudra ile sabitlendiğinde oldukça uzun saatler sizi idare edebiliyor ve yağlı ciltler de bile akma yapmayan bir fondöten. Bu fondöten hakkında söyleyebileceğim tek kötü şey renkleri olabilir, kendi renginizi bulmak Türkiye’de biraz sorun olabiliyor çünkü her rengi yok.

  Max Factor Facefinity Renk Skalası

  30 Porcelain

  33 Crystal Beige

  33 Pearl Beige

  40 Light Ivory

  45 Warm Almond

  47 Nude

  50 Natural

  55 Beige

  60 Sand

  65 Rose Beige

  75 Golden

  77 Soft Honey

  80 Bronze

  85 Caramel

  Max Factor Facefinity Fiyat

  Normal indirimsiz fiyatı ₺35,00

  Max Factor Facefinity Kullananlar

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  Max Factor Face Finity 3’ü 1 Arada Kalıcı Fondöten
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN