Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 21 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu

  Estee Lauder Advanced Night Repair Blog İkonik favori ürünlerden birisi de Estee Lauder’ın Advanced Night Repair Serumu bu serum eskiden de çok seviliyordu ancak 2013 yılında formülünü yenilediklerini ve eskisinden çok daha iyi yaptıklarını yazdıklarında herkes daha da bi sevdi sanırım. Bu serum çok güzel olsa da asıl etkisini 30’lu yaşlarda göstermeye başlıyor diye düşünüyorum. […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu
  Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu

  Estee Lauder Advanced Night Repair Blog

  İkonik favori ürünlerden birisi de Estee Lauder’ın Advanced Night Repair Serumu bu serum eskiden de çok seviliyordu ancak 2013 yılında formülünü yenilediklerini ve eskisinden çok daha iyi yaptıklarını yazdıklarında herkes daha da bi sevdi sanırım. Bu serum çok güzel olsa da asıl etkisini 30’lu yaşlarda göstermeye başlıyor diye düşünüyorum. Hafif ince çizgilerin çıktığı ve cildin biraz daha yaşlanma etkilerini göstermeye başladığı o zamanlarda. Yine de verdiği nemlendirme, cildi yatıştırması ve o sağlıklı aydınlık cilt görünümü için herkes kullanabilir.

  Serumların en can sıkıcı tarafı genellikle yapış yapış olmaları, bu serum tam tersi, yapışkanlık hissi 0, ve cilde uygulandıktan sonra da cildi rahatsız etmiyor. Uyguladığınız anda cildi yatıştırıp güzelce nemlendiriyor. Parfümsüz olduğu yazıyor ve öyle de ancak kokusuz değil sanırım çünkü bariz farklı bir kokusu var, rahatsız edici değil ama güzel de kokmuyor, ilaç gibi biraz ama kısa sürede o koku da geçiyor. Uyguladıktan hemen sonra cildinizin çok sağlıklı parladığını görebiliyorsunuz.

  Bu serumun bu kadar sevilmesinin sebebi kesinlikle sabah uyandığınızda gördüğünüz o aydınlık sağlıklı cilt görünümü! Dinlenmiş ve yenilenmiş bir cilt sağlıyor. Hafif kırışıklıklara da kesinlikle gözle görülür bir etkisi var ancak onun sonucunu şişeyi yarıladığınızda filan fark edebiliyorsunuz. Fiyatı çok pahalı olması dışında kesinlikle bir eksi yönüne rastlamadım.

  Her cilt tipine uygun, aşırı kuru ciltlerin ekstra bir nemlendiriciye daha ihtiyaç duyabilir.

  Estee Lauder Advanced Night Repair Nasıl Kullanılır?

  Gece yatmadan önce, eğer varsa makyajınızı çıkartın. Her zaman kullandığınız cilt temizleme ürününüzle cildinizi temizleyin. Temiz cildinize tampon hareketlerle Estee Lauder Advanced Night Repair serumunuzu uygulayın. Ekstra bir nemlendirici de uygulamak isterseniz cildinizin serumu biraz emmesini bekleyin ve ardından onu da uygulayın.

  Sabah uyandığınızda cildinizi çok aydınlık, nemlenmiş ve yatışmış (özellikle ciltte kızarıklık problemleriniz varsa) bulacaksınız.

  Estee Lauder Advanced Night Repair Fiyat

  Estee lauder advanced night repair 30ml – ₺499

  Estee lauder advanced night repair 50ml – ₺735

  Ayrıca sınırlı sayıda üretimde olan Estee lauder advanced night repair 75ml – ₺860

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu
  5 (100%) 9 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN