Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés — Parfüm

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 323 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés — Parfüm

  Yaz için harika bir parfüm arıyorsanız, buldunuz! MONOï – Eau des Vahinés Tropik kokulu, içinde paraben bulundurmayan ve içeriğindeki diğer malzemelerinde doğal olduğu hindistan cevizli harika bir parfüm! Kokladığınızda hindistan cevizi kokusunu, vanilya ve Ylang ylang bitkisinin kokusunu duyabiliyorsunuz. Bu çiçeği daha önce koklamadım ama sonuçta bir çiçek kokusu var o çiçek kokusunun bu olduğunu düşünüyorum. […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés — Parfüm
  Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés — Parfüm

  Yaz için harika bir parfüm arıyorsanız, buldunuz!

  MONOï – Eau des Vahinés

  Tropik kokulu, içinde paraben bulundurmayan ve içeriğindeki diğer malzemelerinde doğal olduğu hindistan cevizli harika bir parfüm! Kokladığınızda hindistan cevizi kokusunu, vanilya ve Ylang ylang bitkisinin kokusunu duyabiliyorsunuz. Bu çiçeği daha önce koklamadım ama sonuçta bir çiçek kokusu var o çiçek kokusunun bu olduğunu düşünüyorum. Kısaca tam tropikal bir koku! Yani tam yaz ayları için uygun.

  İlk sıktığınızda kokusunu fazla baskın bulabilirsiniz ama biraz zaman geçtikçe kokusu normal parfüm düzeyine iniyor. O baskın koku yerini tatlı, ferahlatıcı ve çiçeksi bir kokuya bırakıyor. Hindistan cevizi kokusunu ve tatlı kokuları sevmiyorsanız pek size göre bir parfüm olmayabilir. Ama bu tarz kokuları seviyor ve birazcık vanilya kokusuna bayılıyorsanız bu parfüm tam sizlik.

  MONOï Eau des Vahinés tek kötü yanı kalıcılığı, sıktınız ve plaja indiniz, bir süre sonra kokusu kalmıyor ve sürekli üstünüze parfüm sıkmak biraz garip görünebilir, yine de bu durumu sıkıntı etmeyenler ya da sık sık parfüm sıkmakta sorun yok diyenler kesinlikle denemeli. Belki burada benim yaptığım bir yanlış vardır. Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés kullananlar siz ne düşünüyorsunuz? Sizde kalıcılığı nasıl?

  Her şeye rağmen benim çok beğendiğim bir yaz parfümü oldu. Paraben içermemesi ve doğal bir içeriğe sahip olması büyük birer artı. Bu parfüm ile harika gidecek makyaj önerileri için şu yazımıza da gitmeden göz atabilirsiniz;

   

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Yves Rocher MONOï Eau des Vahinés — Parfüm
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN