Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Wet n Wild Rose in the Air Far Paleti

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 956 kez okundu.

Sıcak tonlardan oluşan, Anastasia Beverly Hills’in Renaissance paletinin aynısı aynı zamanda Vegan ve Cruelty-Free bir markadan (Wet n Wild) far paleti bakıyorsanız, aramalarınız sona erdi! Hadi paletin detaylı incelemesi için yazının devamına gelin.

Wet n Wild Rosé in the Air

Bu güzel far paletinde tam 10 renk bulunuyor. 8 tanesi küçük, normal boyutta ve 2 tanesi biraz daha büyük onlar da geçiş rengi olarak kullanılıyor, ancak geçiş renklerini o kadar beğendim ki, ana renk olarak da makyajımda yer alıyorlar zaman zaman. 10 renkten sadece 2 tanesi ışıltılı geri kalanların hepsi mat renkteler, genelde renklerin hepsi sıcak renkler.

Paletteki renklere baktığınızda ABH Renaissance paleti ile benzerliğini anlarsınız, ABH, Sephora’nın en sevilen/satılan paletleri listesinde kesinlikle ilk 3’e girer, ancak Türkiye’de de ulaşmak oldukça zor, yine de iki palet arasındaki fiyat farkından dolayı ve Wet n Wild’ın hayvanlar üzerinde deney yapmamasından dolayı Rose in the Air paleti bir adım önde.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Muadili

Bu palet (Wet n Wild Rose in the Air) için anastasia beverly hills modern renaissance dupe diyebiliriz ama bir kaç rengi eksik, eğer o 4 renk olmasa da olur, diğer 10 renk bana yeter diyorsanız kesinlikle bir göz atmalısınız. Renkler aynı gözüküyor ancak ABH kesinlikle daha kalitelidir diye düşünebilirsiniz ancak her ikisi de aynı performansa ve pigmentasyona sahipler, tek kötü yanı biraz tozutması olabilir ancak aynı sorun ABH Modern Renaissance paletinde de mevcut. Tozutma sorununuda farı fırçasınıza aldıktan sonra üflemek/tık tık diye vurup ekstra tozunu almak yöntemleriyle halledebilirsiniz. Ayrıca diğer bir kaç palet önerisine de bakmak isterseniz;

Wet n Wild Rosé in the Air Renkleri

Aşağıda renklerin ABH’in paletiyle karşılaştırmasını bulabilirsiniz;

Wet n Wild Rose in the Air Far Paleti Kullananlar

Far olarak sıcak renkleri kullanmayı sevenler için harika bir palet, çok güzel göz makyajları ortaya çıkartabiliyorsunuz.

Hatta ABH Modern Renaissance ile yapabileceğiniz makyajın aynısını ortaya çıkartabilirsiniz.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6