Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Maybelline Snapscara Maskara

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 829 kez okundu.

Maskara belkide makyajımızın en vazgeçilmezi, hiç makyaj yapmak istemediğimiz bir günde bile maskara kullanabiliyoruz ama makyajı çıkartırken de en çok maskarayı çıkartmakta zorlanıyoruz. Kirpiklerinizi dökmeden, cildinize zarar vermeden hemen çıkan bir maskara herkesin hayatında bir ihtiyaç.

Maybelline Snapscara Maskara Blog

Bu maskaranın en büyük özelliği anında hiç sıkıntı yaratmadan çıkartabilmeniz, içeriğinde bal mumu olmayan nadir veya belkide ilk maskara. Maybelline’in dediğine göre sadece suyla bile çıkabiliyor, bu şekilde denemedim ancak maskaraları asla çıkartmayan bir misel su ile denedim ve sonuç hiç zorlanmadan çıkartabildim! Suya dayanıklı, tüm gün kirpiklerde kalabilen maskaraları sevsek de bazı günler daha hafif makyajları tercih ediyoruz ve ılık su ile makyajınızı çıkartabilmek kadar rahat bir his yok. Uygulaması da oldukça kolaydı Maybelline’in rimelleri oldukça ıslak yapıda oluyorlar genelde bu da uygulamayı oldukça kolaylaştırıyor, Maybelline’in diğer maskaralarını incelediğimi şu yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz;

Maskaranın en sevdiğim özelliği topaklanma sorunu olmaması, kesinlikle topaklanma yapıyor ve kirpikleri aşırı uzatıyor. Sınıfta kaldığı kısım ise hacim vermesi çünkü kesinlikle hiç hacim vermiyor ancak uzun tek tek ayrılmış kirpikleri seviyorsanız bu maskarayı oldukça beğenebilirsiniz. 1 kat ile hafif belirginleşmiş uzun kirpiklere kavuşuyorsunuz ancak hızlı kuruyan bir yapıya sahip olduğu için 2 kat uygulayacaksanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm, çünkü kuruduktan sonra 2. kat uyguladığınızda örümcek ayağı denilen o görünüme kavuşabiliyorsunuz.

1. Makyajsız 2. 1 kat uygulanmış 3. 2 kat uygulanmış görünüm

Genel olarak hafif makyaj günlerinde kullanılabilecek bir maskara olduğunu düşünüyorum, çabuk çıkan bir maskara olduğu için uzun süre dışarıda makyajla kalacağınız günler için uygun değil. Black Cherry rengi hariç diğer renklerin hepsi oldukça güzel ve pigmentli.

Maybelline Snapscara Maskara Renkleri

4 rengi mevcut bu renkler;

  • Ultra Violet
  • Deja Blue
  • Black Cherry
  • Pitch Black

Black Cherry aslında koyu mürdüm rengi gibi gözükse de kirpiklerde siyahtan pek bir farkı kalmıyor, o yüzden o rengi çok beğenedim ancak diğer tüm renkler oldukça başarılıydı özellikle mavi olanı beklenilmedik şekilde oldukça pigmentliydi.

Maybelline Snapscara Maskara Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6