Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 819 kez okundu.

Maskaraları baz ile mi kullanıyorsunuz yoksa tek başına mı? Maskara kullanırken baz kullanılır mı diye düşünüyor olabilirsiniz ama ne kadar fark ettiğini görünce siz de kullanmak isteyeceksiniz diye düşünüyorum. L’oreal false lash superstar maskara ile tanışma zamanı!

Maskara bazı, fiber maskaralar aklınız karışmış olabilir, sorun değil. Maskara bazı rimelden önce sürülür ve kirpiklerinizi kaplayarak daha dolgun, tek tek ayrılmış kirpikler elde etmenizi sağlar aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz;

Fiber maskaralar ise aslında bir çeşit baza sahip maskaralar ama bu baz biraz farklı, fiber kıllar oluyor bu bazın içinde bu sayede kirpiklerinizi olduğundan daha uzun ve daha dolgun görünmesini sağlıyor. En çok bilinen fiber maskaralardan birisi Maybelline New York Gigi Hadid Collection Fiber Siyah Maskara onunda ayrıntılı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz;

L’Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara

Bu maskaranın en güzel yanlarından birisi yapısı, çok sıvı değil genelde bir çok maskara çok sıvı olduğu için uygulama sırasında makyajınızı mahvedebiliyorsunuz. Dolgunluk vermek konusunda biraz orta düzeyde kalsa da kirpiklerinizi uzun göstermek ve tek tek ayırmak konusunda oldukça başarılı ayrıca 2 kat uyguladığınızda da topaklanma yapmıyor, ayrıca fırçası da oldukça güzel plastik değil kıl bir fırçaya sahip, kullanımı oldukça kolay. Tek kötü yanı gün içinde göz altlarınıza hafif akabiliyor.

Uygularken ilk önce kirpiklerinizi tarayın, ardından 1 kat baz kısmını uygulayın, fırçaya dikkatli bakarsanız fiber kılları görebiliyorsunuz.

Her tarafa eşit uyguladıktan sonra siyah maskara tarafını alın ve normal maskarayı nasıl uygulamayı seviyorsanız o şekilde uygulayın, isterseniz 2 kat uygulayabilirsiniz veya sadece dış kirpiklerinize 2. kat uygulayarak dramatik bir görünüm elde edebilir veya takma kirpik etkisini yakalayabilirsiniz.

1 Makyajsız 2 Bazlı 3 Baz + maskara

L’Oreal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6