Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Loreal Les Chocolats Ultra Matte Likit Ruj

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.229 kez okundu.

Çikolata ve rujlar, çikolata kokulu rujlar? Evet, 12 harika rengiyle Loreal Les Chocolats!

Loreal Les Chocolats Likit Mat Ruj

Her özelliğinden önce ilk kokusundan bahsetmemiz gerek, çünkü rujların ismi bile bu kokusundan geliyor, çok güzel buram buram çikolata kokuyorlar ve canınızın feci derecede çikolata istemesine neden oluyor, ancak tat konusunda hiç çikolataya benzemiyorlar haha. Renklerin çoğunun da çikolatadan esinlenildiğini görebilirsiniz ancak renkler konusunda çok iyi iş çıkarttıklarını düşünmüyorum, yine de koleksiyonlarındaki 12 rengin arasında bazı harika renkler de bulunuyor.

Yapısı aslında Loreal’in diğer rujlarından alıştığımız bir yapışkanlıkta, hızlı kurumuyor ve bu biraz sorun ama gün içinde kolay kolay çıkmayan kalıcı bir mat ruj istiyorsanız o bir sürelik yapışkanlığın sorun olmadığını düşünüyorsanız bu ruj ile oldukça mutlu olabilirsiniz. Yapısı hakkında en güzel şey ise dudakları kurutmaması ve bundan dolayı oldukça pürüzsüz, çizgilere dolmayan bir uygulama sağlayabilmeniz.

Dudaklarda çok ağırlık yapmıyor ama çok ince yapılı rujlar olmadıkları için varlıklarını hissediyorsunuz, ayrıca yapısında da yapışkanlık var o yüzden aşırı rahat değiller ama eğer genelde ruj kullanan biriyseniz çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Rujlar kuruduktan sonra kesinlikle bulaşma yapmıyorlar, ayrıca çok yağlı yiyecekler yemediğiniz sürece kesinlikle çıkmıyorlar, özellikle yağ bazlı bir makyaj temizleyicisine ihtiyaç duyuyorsunuz bu rujları çıkartmak için ve yine de kolay kolay çıkmıyorlar.

Ayrıca aplikatörü de beklenmedik derecede iyi, uygulamayı çok kolaylaştırıyor ve ekstra bir fırçaya ihtiyaç duymuyorsunuz.

Loreal Les Chocolats Likit Mat Ruj Renkleri

Renklerin hemen hemen hepsinin kuruduğunda hafif daha koyu olduğunu düşünüyorum, o yüzden almadan önce swatchlara bakmanızı öneririm. Ayrıca özellikle açık renklerin pigmentasyonu koyu olanlar kadar yüksek değil, bazı renkleri 2 kat uygulamanız gerekebiliyor ve bu da kuruma süresini uzatıp yapışkanlık hissini arttırıyor.

 • 842 Candy Man – Açık soğuk alt tonlu pembe
 • 844 Sweet Tooth – Açık şeftali/bej rengi
 • 848 Dose of Cocoa – Açık sıcak alt tonlu pembe
 • 852 Box of Chocolates – Nötr pembe/kahverengi karışımı
 • 854 Bitter Sweet – Orta koyulukta grimsi kahverengi
 • 856 70% Yum – Koyu sıcak alt tonlu kahverengi
 • 858 Oh My Choc! – Orta morumsu kahverengi
 • 860 Ginger Bomb – Açık turuncumsu kahverengi
 • 862 Volupto Choco – Çikolata kahverengisi
 • 864 Tasty Ruby – Kırmızı
 • 866 Truffa Mania – Koyu kahverengi
 • 868 Cacao Crush – Koyu morumsu kahverengi

Loreal Les Chocolats Ultra Matte Likit Ruj Fiyat

İnternette çok daha uyguna bulabiliyorsunuz, fiyatı ₺43,70 mağazalarda ₺59,90 gibi fiyatlara bulabiliyorsunuz, hatta ₺72,00 bile olabiliyor bu fiyat, loreal gibi bir marka için oldukça pahalı.

Loreal Les Chocolats Ruj Kullananlar

View this post on Instagram

Мне кажется новые помады от @lorealmakeup многим пришлись по душе? ⠀ В линейке вышло 8 оттенов, шоколадных оттенков) в буквальном смысле, они пахнут шоколадом и красить ими одно удовольствие! ⠀ Достаточно комфортные, податливые и что греха таить?? цвета ШИКАРНЫЕ? ⠀ Я уже подготовила для Вас свотч видео и полное видео на #youtube ?? расскажу и покажу вам все! ⠀ А сейчас решила показать вам своего фаворита! Это оттенок 862 ( volupto choko). Он рыжеват и идеально подойдёт смуглым красоткам с темным цветом волос! Как только его нанесла, поняла, что у нас любовь с первого взгляда ? ⠀ Какой у вас самый любимый оттенок помады ⁉️ Который Вам по душе и с которым вам комфортно! ⠀ Интересно, какие цвета и оттенки более популярны ?? ⠀ Обнимаю ?

A post shared by Kris Kristapsann Instagram? (@kristapsann) on

View this post on Instagram

Немного статистики о наших, девичьих губах и мужских умах?? ⠀ Согласно опросу, губы являются наиболее привлекательной чертой лица у женщин. Во время встречи c женщиной, в среднем, мужчина проведет примерно половину времени, разглядывая ее губы. ⠀ Если женщина красит губы помадой, то она привлекает внимание мужчин еще больше. Мужчины фиксируют свое внимание на нюдовой помаде в течение 6,7 секунд из первых 10, а на красной помаде 7,3 секунды. Когда женщины красили губы помадой, мужчины посвящали в среднем 0,95 секунд, глядя на ее глаза и 0,85 секунд, глядя на ее волосы. ⠀ Вообще , кто бы что не говорил, но помада на губах всегда будет привлекать взгляды. А женщине тем самым придавать уверенности! ⠀ Я сегодня в нюдовом настроением с любимыми мною матовыми помадами от @lorealmakeup #lorealleschocolats ? Оттенок 854 Bitter sweet , хорошо растушеванный! ⠀ А на какой цвет помады сегодня пал Ваш выбор⁉️ ⠀ Отличного дня ?Обнимаю

A post shared by Kris Kristapsann Instagram? (@kristapsann) on

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6