Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Hacim Veren Maskara Önerileri — 2017

2 dk okuma süresi

Bugün 3, toplam 15 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Hacim Veren Maskara Önerileri — 2017

  Hepimizin maskaralardan rimellerden istediği hacim vermesi, kirpiklerimizi daha dolgun göstermesi ve uzun! En iyi hacim veren maskaralarda mutlaka siz de kendinize göre bir tanesini bulacaksınız. Her maskaranın üstünde veya reklamlarında tek kat ile ekstra hacimli kirpikleri vaat ediyor. Hepsinin süper etki etmesi biraz zor, bu yüzden size kirpikleri uzun ve dolgun gösteren rimel öneri listemizle baş […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Hacim Veren Maskara Önerileri — 2017
  Hacim Veren Maskara Önerileri — 2017

  Hepimizin maskaralardan rimellerden istediği hacim vermesi, kirpiklerimizi daha dolgun göstermesi ve uzun! En iyi hacim veren maskaralarda mutlaka siz de kendinize göre bir tanesini bulacaksınız.

  Her maskaranın üstünde veya reklamlarında tek kat ile ekstra hacimli kirpikleri vaat ediyor. Hepsinin süper etki etmesi biraz zor, bu yüzden size kirpikleri uzun ve dolgun gösteren rimel öneri listemizle baş başa bırakıyoruz.

  Catrice Glam & Doll False Lashes Maskara

  Uygun bir fiyata takma kirpik etkisi veren maskara arıyorsanız kesinlikle bu rimele, maskaraya bir göz atın. Tek kat ile bile dramatik hacimli ve neredeyse takma kirpik takmışsınız gibi bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Çok uzun saatler kullandığınızda tazelemeniz gerekebiliyor veya kenarları temizlemeniz ama onun dışında bu kadar uygun fiyata bu kadar güzel bir maskara! tek kelime ile harika!

  Lancome Monsieur Big Maskara

  Kirpikleri aşırı uzatıyor ve güzel hacim veren bir maskara bunların yanında topaklanma yapmıyor zaten kullandığınızda diğer maskaralardan daha sıvı  formda olduğunu görebilirsiniz. Kalıcılığı da çok iyi 24 saat boyunca kullanılabileceğini söylüyor marka ve haklılar, kaşıntı, dökülme veya tazelemeye gerek kalmadan çok uzun süreler kullanabiliyorsunuz.

  Essence Lash Princess Sculpted Volume Maskara

  Paketinin aşırı çocuksu olması ile dikkat çekiyor bu ürün genelde ama fiyatı aşırı uygun ve fiyatına oranla işini gayet iyi yapıyor, orta ile yüksek arası bir hacim veriyor ve kirpikleri çok güzel tarıyor fırçası neredeyse tek tek ayırıyor. Uzatma veya süper harika hacim beklemeyin, yine de bu fiyata güzel işler çıkartıyor.

  Giorgio Armani Eccentrico Maskara

  Fiyat önemli değil, çok iyi hacim versin diyenler için harika bir maskara! Tek kat ile gerçekten harika hacim alabiliyorsunuz. Kirpikleri belirginleştiriyor da komik olacak ama sanki kirpikleriniz kilo almış gibi bir görüntü ama gözlerinizi ortaya çıkartıyor çok güzel yapıyor.

  Too Faced Better Than Sex Maskara

  Garip bir şekilde hem doğal bir görünümde hem de baya hacimli kirpikler sağlıyor. Topaklanma gibi bir sorunu yok ve rengi aşırı siyah, baya tam siyah bir rengi var. Kirpikleri tek tek ayırıyor öyle süper bir uzatma olsa da birazcık kirpikleri de uzatıyor kısaca harika bir maskara.

  Maybelline maskaraların hepsini incelediğimiz bir yazı çok yakında geliyor! burayı o zaman güncelleyeceğiz.

  Güncelleme: Tüm Maybelline rimellerini incelediğimiz yazımızı kaçırmamalısınız, hacim veren uygun fiyatlı rimellerle dolu!

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  Hacim Veren Maskara Önerileri — 2017
  5 (100%) 9 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN