Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Garnier Taze Karışım Kağıt Maskeleri

1 dk okuma süresi

Bugün 2, toplam 161 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskeleri

  Kağıt maskelerde görmeyi sevdiğimiz 2 madde; hyaluronik asit ve C vitamini! Garnier’in yeni taze karışım maskelerinde bu harika maddelerden başka bir şey daha var o da maskeyi taze taze sizin hazırlıyor olmanız. Garnier Taze Karışım Kağıt Maskesi Hyaluronik Asit İki maske arasında kalıyorsanız veya kağıt maskelere yeni başladıysanız bu mavi renkteki kağıt maske sizin için […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskeleri
  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskeleri

  Kağıt maskelerde görmeyi sevdiğimiz 2 madde; hyaluronik asit ve C vitamini! Garnier’in yeni taze karışım maskelerinde bu harika maddelerden başka bir şey daha var o da maskeyi taze taze sizin hazırlıyor olmanız.

  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskesi Hyaluronik Asit

  İki maske arasında kalıyorsanız veya kağıt maskelere yeni başladıysanız bu mavi renkteki kağıt maske sizin için risksiz bir seçim, cildinizi derinlemesine nemlendiriyor, her cildin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. İçinde bulunan hyaluronik asit sayesinde cildi yatıştırıyor ve yumuşatıyor, cildin daha canlı görünmesini ve hissetmesini sağlıyor. Kağıt maske kullanmaya yeni başlayanlar ve cildini kısa sürede derinlemesine nemlendirmek isteyenler için oldukça iyi bir seçenek.

  Taze karışım adından da anlaşılacağı gibi, taze taze sizin kendiniz kullanmak istediğiniz zaman yaptığınız bir maske, yapımı oldukça kolay, arkasında detaylı bir anlatımı mevcut. Taze yapılmış maskenin artısı nedir bilemiyorum ama her şeyde olduğu gibi taze olan iyidir diye düşünüyorum, pek bir artısı olduğunu da sanmıyorum ancak yapması oldukça eğlenceli.

  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskesi Vitamin C

  Eğer son zamanlarda cildinizi daha mat, daha soluk görüyorsanız bu C vitaminli maskeyi kullanabilirsiniz, içinde bulunan C vitamini sayesinde tüm cildinizi aydınlatıyor ve o soluk görüntüyü alıyor. Bu maske gerçekten tek kullanımda bile cildinizde bir şeylerin değiştiğini görebileceğiniz nadir maskelerden, 15 dakikanın sonunda gerçekten cildinizde gözle görülür bir aydınlık oluşuyor ve kesinlikle matlık, o solgun görünüm gidiyor. Geceden kalma gününüz olur, çok yoğun çalıştığınız bir hafta olur yorgun görüntüyü kısa sürede iyileştirmesi oldukça iyi, ayrıca nemlendirmesi de hiç fena değil.

  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskesi Fiyat

  Tekinin fiyatı ₺18,90 piyasadaki diğer kağıt maskelerin fiyatına göre uygun, yine de Türkiye’deki fiyatlarının daha düşük olmasını bekliyorduk.

  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskesi Kullananlar

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Angie // Peplum and Prosecco (@peplumandprosecco)’in paylaştığı bir gönderi ()

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Garnier Taze Karışım Kağıt Maskeleri
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN