Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

FOREO LUNA mini 2

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.278 kez okundu.

Teknoloji ve cilt bakımı pek yakın gibi değiller, ama ikisi birleşince cilt bakımımız çok daha etkili ve kolay oluyor. LUNA mini 2 cilt bakımını oldukça kolaylaştırırken aynı zamanda daha etkili bir hale getirmeyi başarıyor.

FOREO LUNA mini 2 Yorum

Cildimizi sadece parmaklarla temizlemek, ne kadar iyi bir cilt temizleme ürünü kullanıyor olsak da pek yeterli değil. Bunu bilsek bile bazen cilt bakımımıza ekstra bir adım eklemek, işleri daha da uzatacakmış gibi hissedebiliyoruz, ancak LUNA mini 2 cilt bakımı rutinimi aksine kısalttı, sadece 1 dakika kullanmanız yeterli.

LUNA mini 2’nin aslında cilt tipine tam karar veremeyen veya ilk başta LUNA 2 almak istemeyenler için çok uygun bir başlangıç ürünü olduğunu düşünüyorum, çünkü tüm cilt tiplerine uygun ve bastırmadan nazikçe uyguladığınızda hassas ciltlere bile zarar vermeyecek naziklikte bir yüz fırçası. Hediye etmek için de iyi bir seçenek, çünkü alacağınız kişinin cilt tipini bilmenize gerek yok.

İlk kullanımdan cildinizin eskisine oranla çok daha temiz olduğunu görebiliyorsunuz, siyah nokta problemi olanlar için önemli olan gözenek temizliğini de çok iyi yaptığını düşünüyorum. Uzun süre kullanımda da cildimin daha aydınlık göründüğünü ve özellikle burun çevresi, çene gibi ekstra yağlanan bölgelerin yağlanmasını geciktirdiğini söyleyebilirim. Ayrıca en sevdiğim yanı ciltteki pürüzleri yok ediyor olması ve bu da makyaj için çok daha güzel bir zemin hazırlıyor, özellikle fondötenin ciltte oturuşuna gerçekten büyük etki ediyor.

Eğer bir cilt temizleme aleti alacaksanız, FOREO’nun tercih edilmesi için çok fazla nedeni var. Ekstra başlık alınmaması en büyük nedenlerden birisi, hem ekstra başlıklar ekstra para demek, hem de o ürünün fırça kıllarının (genelde naylondan üretiliyorlar.) temizliğinden tam emin olamamak demek. Ayrıca çevreyi düşündüğümüzde ekstra atık da demek, FOREO’nun cruelty free ve vegan bir marka olduğunu da eklemeliyim, kısacası ben LUNA 2’yi de LUNA mini 2’yi de çok sevdim, tek sorunları fiyatlarının biraz pahalılığı olabilir, ama ekstra başlık alma sorunu olmadığı için bu fiyata değer olduklarını düşünüyorum, LUNA 2 incelemesini de okumak için aşağıdaki kutuya tıklayabilirsiniz;

LUNA mini 2 Kullanımı

Yüzünüzü ve LUNA mini 2’yi ıslatın ve her zaman kullandığınız bir cilt temizleme ürününü alın ancak cildinizin sağlığı için içinde parçacıklar bulunan peeling etkili ürünlerden kaçının. Ortadaki düğmeye basarak titreşimleri başlatın. 15 saniyede bir titreşimler durduğunda yüzünüzdeki bölgeyi değiştirmeniz gerektiğini anlıyorsunuz, bir dakika boyunca yüzünüzün tüm bölgelerine dairesel hareketlerle fazla baskı yapmadan uygulayın. 1 dakikanın sonunda yüzünüzü ve LUNA mini 2’yi yıkayın.

Kullanımında ufak bir kaç şey daha eklemem gerekirse; + ve – butonlarını kendinize göre ayarlamaktan çekinmeyin, yüzümüzün her bölgesi farklıdır, daha hassas ve daha fazla temizlenmeye ihtiyacı olan bölgeler vardır. Mesela göz altlarınıza doğru geldiğinizde – ye basarak titreşimlerin şiddetini azaltın, T bölgesi gibi daha yağlı ve siyah noktaların bulunabileceği yerlerde + tuşu ile titreşimleri arttırın.

LUNA mini 2’nin arka kısmı yağlı ve siyah noktaların olduğu yerlerde daha iyi iş çıkartıyor, ortadaki tuşa tekrar basıp arka kısmın titreşimlerini aktif edebiliyorsunuz, ayrıca + ve – tuşlarına aynı anda bastığınızda LUNA mini 2’yi kitlemiş oluyorsunuz ve artık bavulunuza girmeye hazır oluyor, seyahatlarinizde yanınıza almanız için harika bir boyutta zaten.

FOREO Luna mini 2 kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6