Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Fenty Beauty Stunna Lip Paint — Likit Ruj

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 782 kez okundu.

Fenty Beauty’nin ikonik kırmızı renk likit ruju artık 4 farklı renk seçeneğiyle de mevcut! Ayrıntılı bir inceleme ve 5 renginde swatchlarını görmek için okumaya devam edin.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Öncelikle ambalajı çok güzel ve size ekstra lüks hissettiriyor. Aslında rujdan daha çok oje gibi gözüküyorlar. Cam ambalajda olması oldukça lüks hissettiriyor, şöyle bir düşününce camda olan ruj aklıma Stunna lip paint’ten başka bir ruj gelmiyor. Aplikatörü ise sanırım şimdiye kadar kullandığım en başarılı ruj aplikatörü, internette bir kaç yerde çok fazla ürün aldığı yazıyordu ama hem üst hem de alt dudağınıza yetecek kadar ürünü tek seferde almanın eksi bir yanı olmadığını düşünüyorum, hatta pratiklik açısından düşündüğümüzde tekrar tekrar ürün almaya gerek olmaması güzel bir durum.

Oldukça ince ve akışkan bir formüle sahipler, bu yüzden kolay ve pürüzsüz bir şekilde sürülebiliyorlar. İnanılmaz güçlü bir pigmentasyonları var bu rujların, tek katta aynı rengi çıkartabiliyorsunuz. Sürüldükten çok kısa bir süre sonra kuruyorlar, dakikasında hemen kurumaya başlıyor bu aslında hem iyi hem de kötü olabilir. Tek kötü yanı biraz yapışkan olmaları, dudaklarınızı birbirne bastırıp çektiğinizde hafif yapışkanlığı hissediyorsunuz.

Diğer bir kötü yanı ise dudağınızın iç kısımlarında bir süre sonra rujun kalmadığını sadece dış kısımlarda kaldığını görebilirsiniz, uzun süre kalıcı bir ruj olarak bakıldığında bunun olmaması gerekirdi diye düşünüyorum yine de renkleri, ambalajı, aşırı kolay sürümü, pürüzsüz formülü ve pigmentasyonu kesinlikle harika!

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Renkleri

Renkleri aşırı güzel ve orjinal diye düşünüyorum. Tek kat ile aynı şişedeki rengi alabiliyorsunuz.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Unbutton

Diğer renklerden biraz daha farklı bir yapısı var gibi, diğerleri daha çok mat gibi görünürken bu ruj daha parlak görünüyor. Çok temiz bir bej-şeftali rengi büyük ihtimal tüm ten renklerinde oldukça güzel duracaktır. Hafiften farklı bir yapıda olduğundan dolayı sanki dudak çizgilerine daha çok doldu.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Uncensored

Tam bir ikonik kırmızı ruj, ayrıca serinin ilk çıkan rengi. Herkese kesinlikle yakışacak bir renk, daha çok soğuk tonlarda bir kırmızı olduğunu düşünüyorum.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Unveil

Serideki rengi en yoğun, en pigmentli ruj kesinlikle bu, tek kat ile bile oldukça opak bir sonuca varabiliyorsunuz. Yoğun çikolata kahverengisi, herkesin sevebileceği bir renk değil ama kahverengi rujları seviyorsanız Unveil sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Uninvited

2 Kat sürüldüğünde mat siyah olan ancak tek kat sürdüğünüzde garip bir şekilde daha parlak gibi görünen bir bitişi var. Ayrıca bu renk, diğer tüm renklerden özel olarak gümüş rengi başlıkla değil siyah renk başlıkla geliyor.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Uncuffed

Soğuk alt tonlu gül rengi, aslında daha çok kuru gül rengi gibi biraz kapalı ve grimsi bir rengi var bu yüzden soğuk alt tonlu bir ten rengi olmayan birisinde belki yapay gibi durabilir, yine de oldukça güzel bir renk.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Fiyat

Sephoralarda şu an için fiyatı ₺169

Fenty Beauty Stunna Lip Paint Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

G O S I A ?? (@gosiakurcok)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

MiamiMakeup (@miamimakeup04)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6