Solotica Natural Colors serisinin daha önce Ice, Azul, Mel ve Verde renklerini incelemiştik, 10/10 puan alacak kadar rahat olmasalar da harika güzel renklere sahip olanları vardı, şimdi aynı serideki diğer renklere bakalım mı? Daha önceden incelediğimiz lenslerin duruşlarını, özellikle makyajsız bir yüzde duruşlarını görmek isterseniz aşağıdaki kutuya tıklayabilirsiniz; Önceki yazıda da belirttiğim gibi bu renkler […]

Makyaj MAG tarafından Facebook / Google+

Solotica Natural Colors — Marine, Ocre, Graphite, Esmeralda

Solotica Natural Colors — Marine, Ocre, Graphite, Esmeralda
Solotica Natural Colors — Marine, Ocre, Graphite, Esmeralda

Solotica Natural Colors serisinin daha önce Ice, Azul, Mel ve Verde renklerini incelemiştik, 10/10 puan alacak kadar rahat olmasalar da harika güzel renklere sahip olanları vardı, şimdi aynı serideki diğer renklere bakalım mı?

Daha önceden incelediğimiz lenslerin duruşlarını, özellikle makyajsız bir yüzde duruşlarını görmek isterseniz aşağıdaki kutuya tıklayabilirsiniz;

Önceki yazıda da belirttiğim gibi bu renkler neredeyse her seri sürümde değişiyor, o yüzden renkler biraz farklı olabilir, yine de genel olarak bu resimlerdeki görüneceklerdir, bir önemli ayrıntı daha mutlaka lenslerin yıllık mı yoksa aylık mı olduğunu aldığınız yere sorun. Genel olarak lenslerin konforu hakkındaki görüşlerimi ilk yazıya (yukarıdaki kutudan gidebilirsiniz) yazdım. Ayrıca bu yazıda resimleri istediğiniz gibi büyük bıraktık.

Solotica Natural Colors Marine

Rengini aşırı beğendiğim böyle yeşil ve mavi arası oldukça güzel bir renk, ve çok canlı gözüküyor, kahverengi gözleri bile güzelce kapatıyor ortadaki boşluktan kahverengiler gözükse de birisi gözlerinize eğilip çok yakından bakmadığı sürece oldukça doğal duran bir lens.

Solotica Natural Colors Ocre

Aşırı derecede doğal duran açık kahverengi, kendi gözlerim de kahverengi olduğu için ortadaki kısımdan gözükmesi de hiç rahatsız etmedi, görünümünü oldukça beğendim.

Solotica Natural Colors Graphite

Aslında gri nadir rastlanan bir göz rengi ve genelde bu durumdan dolayı gri pekte ‘doğal’ olarak tanımlanmaz, ama bu Graphite rengi gri ve hafif mavi karışımı gibi daha çok gri, ve şaşırtıcı derecede doğal durdular, ilk takınca biraz garipsiyorsunuz çünkü oldukça açık bir renk özellikle koyu renk gözlü birisi için oldukça garip hissettiriyor ancak sonrasında alışınca gayet beğendim.

Solotica Natural Colors Esmeralda

Bu serideki pek sevemediklerimden birisi de Esmeralda, aslında bir çok kişi tarafından oldukça beğenilen bu yeşil lensin yeşil tonunu pek sevemedim ancak yoğun yeşil renkler hoşunuza gidiyorsa büyük ihtimalle bu rengi de seversiniz.

Sizin en sevdiğiniz Solotica lens rengi hangisi?

En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!

Bu yazıyı oylayın

Solotica Natural Colors — Marine, Ocre, Graphite, Esmeralda
5 (100%) 11 oy

Bu yazı hakkında yorum yap

Bunlarıda sevebilirsiniz