Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio

1 dk okuma süresi

Bugün 2, toplam 396 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio

  Solotica NC serisinde daha önce; Ice, Azul, Mel, Verde, Marine, Ocre, Graphite ve Esmeralda renklerini inceledik, bu yazımızda ise sıra serinin son renklerinde; Cristal, Ambar, Avela, Quartzo ve Topazio Solotica Natural Colors Solotica Natural Colors, kısaca Solotica NC serisinin son renklerini de inceliyoruz, herkesin çok beğendiği ve oldukça popüler olan bir çok rengi barındırıyor, bundan […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio
  Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio

  Solotica NC serisinde daha önce; Ice, Azul, Mel, Verde, Marine, Ocre, Graphite ve Esmeralda renklerini inceledik, bu yazımızda ise sıra serinin son renklerinde; Cristal, Ambar, Avela, Quartzo ve Topazio

  Solotica Natural Colors

  Solotica Natural Colors, kısaca Solotica NC serisinin son renklerini de inceliyoruz, herkesin çok beğendiği ve oldukça popüler olan bir çok rengi barındırıyor, bundan önce incelediğimiz ve genel olarak lenslerin rahatlığı, kuruluğu vs. gibi sorunlardan bahsettiğimiz yazımızı aşağıdaki kutudan bulabilirsiniz;

  Ayrıca diğer renkleri yazdığımız bir başka yazımız da var ona da bakmayı unutmayın;

  Solotica Natural Colors Cristal

  Full opak yapısıyla orta koyuluktaki kahverengi göz rengimi kapatıp oldukça doğal bir gri rengi verdi. Kendi göz rengimden oldukça farklı bir renk olmasına rağmen oldukça doğal görünüyorlar, farklı ışıklar altında da çok yakınlaşmadan lens oldukları pek anlaşılmıyor.

  Solotica Natural Colors Ambar

  Solotica’nın lenslerinde çok fazla farklı tonlarda yeşil lens bulabilmeniz mümkün, Ambar veya bazen Amber diye de yazılıyor. Ambar’da bunlardan birisi, ancak dışında haresi varmış gibi olan görüntüsünü pek sevmedim, ancak yeşil rengi gerçekten çok güzel.

  Solotica Natural Colors Avela

  Aşırı doğal bir kahverengi, eğer gözleriniz zaten kahverengiyse ne gerek var diye düşünebilirsiniz ancak lensler gözleri çok sağlıklı parıl parıl gösteriyor. Şeffaf lens almak istemeyen ancak fazla farklı renklerle de olmak istemeyenler için de iyi bir seçenek olabilir.

  Solotica Natural Colors Quartzo

  Ela ve yeşil arası, doğal görünümlü güzel bir renk, lenste yeşil çok daha ağırlıklı gibi görünüyor. Dışında yine haresi mevcut.

  Solotica Natural Colors Topazio

  en sevdiğim renklerden birisi; Topazio! Çok hoş egzotik bir mavi, ve oldukça doğal görünüyor, hemen hemen tüm ten renklerinde bu doğal görünümü yakalayabiliyor. Sadece mavi değil, sanki hafif ela gibi  de bir renk.

  Sizin en sevdiğiniz lens rengi hangisi?

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio
  5 (100%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN