Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Solotica Natural Colors — Cristal, Ambar, Avela, Quartzo, Topazio

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.146 kez okundu.

Solotica NC serisinde daha önce; Ice, Azul, Mel, Verde, Marine, Ocre, Graphite ve Esmeralda renklerini inceledik, bu yazımızda ise sıra serinin son renklerinde; Cristal, Ambar, Avela, Quartzo ve Topazio

Solotica Natural Colors

Solotica Natural Colors, kısaca Solotica NC serisinin son renklerini de inceliyoruz, herkesin çok beğendiği ve oldukça popüler olan bir çok rengi barındırıyor, bundan önce incelediğimiz ve genel olarak lenslerin rahatlığı, kuruluğu vs. gibi sorunlardan bahsettiğimiz yazımızı aşağıdaki kutudan bulabilirsiniz;

Ayrıca diğer renkleri yazdığımız bir başka yazımız da var ona da bakmayı unutmayın;

Solotica Natural Colors Cristal

Full opak yapısıyla orta koyuluktaki kahverengi göz rengimi kapatıp oldukça doğal bir gri rengi verdi. Kendi göz rengimden oldukça farklı bir renk olmasına rağmen oldukça doğal görünüyorlar, farklı ışıklar altında da çok yakınlaşmadan lens oldukları pek anlaşılmıyor.

Solotica Natural Colors Ambar

Solotica’nın lenslerinde çok fazla farklı tonlarda yeşil lens bulabilmeniz mümkün, Ambar veya bazen Amber diye de yazılıyor. Ambar’da bunlardan birisi, ancak dışında haresi varmış gibi olan görüntüsünü pek sevmedim, ancak yeşil rengi gerçekten çok güzel.

Solotica Natural Colors Avela

Aşırı doğal bir kahverengi, eğer gözleriniz zaten kahverengiyse ne gerek var diye düşünebilirsiniz ancak lensler gözleri çok sağlıklı parıl parıl gösteriyor. Şeffaf lens almak istemeyen ancak fazla farklı renklerle de olmak istemeyenler için de iyi bir seçenek olabilir.

Solotica Natural Colors Quartzo

Ela ve yeşil arası, doğal görünümlü güzel bir renk, lenste yeşil çok daha ağırlıklı gibi görünüyor. Dışında yine haresi mevcut.

Solotica Natural Colors Topazio

en sevdiğim renklerden birisi; Topazio! Çok hoş egzotik bir mavi, ve oldukça doğal görünüyor, hemen hemen tüm ten renklerinde bu doğal görünümü yakalayabiliyor. Sadece mavi değil, sanki hafif ela gibi  de bir renk.

Sizin en sevdiğiniz lens rengi hangisi?

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6