Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

SNP Maske — SNP Yüz Maskeleri

3 dk okuma süresi

Bugün 4, toplam 1.823 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  SNP Maske — SNP Yüz Maskeleri

  Gelmiş geçmiş en tatlı maskeleri siz de mutlaka görmüş olmalısınız çünkü alanlar Instagram’a fotoğraf atmadan duramıyor (o kadar tatlı oluyorsunuz ki otomatik selfie yapma isteği uyandırıyor.) Watsons hayvan maskeleri işte o kadar tatlı ama maske olarak da görevlerini yerine getiriyorlar mı? Bu sorunun cevabı için yazımızı mutlaka okuyun. Hayvan Figürlü SNP Maske Aslında SNP’nin bu her […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  SNP Maske — SNP Yüz Maskeleri
  SNP Maske — SNP Yüz Maskeleri

  Gelmiş geçmiş en tatlı maskeleri siz de mutlaka görmüş olmalısınız çünkü alanlar Instagram’a fotoğraf atmadan duramıyor (o kadar tatlı oluyorsunuz ki otomatik selfie yapma isteği uyandırıyor.) Watsons hayvan maskeleri işte o kadar tatlı ama maske olarak da görevlerini yerine getiriyorlar mı? Bu sorunun cevabı için yazımızı mutlaka okuyun.

  Hayvan Figürlü SNP Maske

  Aslında SNP’nin bu her maskeye bir hayvan adı vermesi çok güzel ve yaratıcı bir fikir, diğer maskeler gibi içeriklerinden yola çıkarak isimlendirme değil de her maskenin bir figür hayvanı var, paketlerini de aşırı tatlı buldum, renkleri çok canlı ve üzerindeki çizimler çok şeker! 4 farklı maske var; Kaplanlı olan kırışıklıklar için, Su samurlu olan cildi nemlendirmek için, Ejderha yatıştırıcı maske, Panda ise beyazlatıcı maske.

  Bu maskelerin sadece isimleri hayvanlardan gelmiyor, içinden çıkan maskeler de bu hayvanların tasarımında, yani sadece 20 dakikalığına da olsa mesela panda olabilirsiniz  😀

  Maskeleri kullanmadan önce biraz korktum, maskedeki renkler alerji yapabilir veya başka sorunlar olabilir diye kimyasal sanıyordum ancak ufak bir araştırma ile tamamen doğal olduklarını hassas ciltlilerin hatta bebeklerin bile kullanabileceği kadar doğal olduğunu öğrendim. İçeriğini merak edenler için ufak araştırmamın sonucu; hindistan cevizi suyu, hindistan cevizi sütü ve renkler için de doğal meyveler kullanılmış. Tek sorunu içeriğinde parfüm ve alkol bulunması olabilir (Bu sadece parfüme alerjisi olanlar için geçerli)

  Hindistan cevizinin ne kadar yararlı olduğunu da hepimiz biliyoruz;

  Animal Tiger Kırışıklık Giderici Maske – Kaplan

  En gerçekçi hayvan yüzüne sahip maske bu, özellikle pembe burunu çok çok sevdim. Kırışıklıkları giderici olduğu için pek fazla test edemedim, daha hiç kırışıklığım yok ancak maskeyi kullandıktan sonra cildimin yumuşak ve hamur gibi olduğunu söyleyebilirim. Kırşıklıkları olanlar için çok daha etkili olacaktır.

  Animal Dragon Yatıştırıcı Maske – Ejderha

  Bu seride en beğendiğim maske buydu, eğer sivilcelenmeye meyilli bir cildiniz varsa çok iyi geliyor. Sivilceler çıkmadan önce bir kızarıklık oluyor ya, özellikle regl öncesi dönemde, benim cildim tam o dönemdeydi bu maskeyi kullandığımda, o kırmızılıkları oldukça yatışıtırdı ve kendimi cildimi çok daha iyi hissetmeme neden oldu, bu maskeyi oldukça sevdim.

  Animal Otter Aqua Maske – Su Samuru

  Herkesin kullanabileceği oldukça başarılı nemlendiric bir maske, en tatlı tasarım bunda ve yüzünüze koyduğunuzda çok daha tatlı gözüküyor. Kış döneminde veya genelde çok kuru cilde sahip kişilerin bayılacağı bir maske 20 dakika sonunda cildim oldukça nemlenmişti ve yumuşacıktı, işin güzel yanı yapışkan hissettirmemesi, kağıt maskelerdeki sorun yapışkan hissettirmesi bunda o kadar fazla değildi en azından rahatsız edici değildi.

  Ayrıca maskeyi çıkarttığımda cildim oldukça iyi nemlenmiş olmasına rağmen kağıt maskenin üzerinde hala ürün vardı, ben de atmadım ve kapaklı bir kabın içine koydum ve tekrar kullandım, aklınızda bulunsun yapıp yapmamak sizin elinizde.

  SNP Maske Kullananlar

  https://www.instagram.com/p/9a3vzQhuLK/?tagged=snpmask

  Animal Panda Whitening Maske – Panda

  Panda yüz maskesi aslında hayal kırıklığı bende çünkü pandaları çok severim ve oldukça tatlı buluyorum ancak SNP bu tasarımdan çok daha tatlısını yapabilirdi diye düşünüyorum. Panda maskesi watsons da görüp ilk aldığım maskeydi. Ayrıca yoğun bir alkol kokusuna sahip yani ıslak mendiller gibi kokuyor, limonlu ıslak mendil gibi daha çok ama pek sorun değil bu çünkü kokusu sürekli kalmıyor 1-2 dakika sonra gidiyor.

  Eğer cildinizde renk bozulmaları varsa veya mat, donuk bir görüntüye sahipseniz sevebileceğiniz bir maske çünkü ilk kullanımda bile cildimde biraz aydınlanma gördüm, cildi beyazlatıyor mu pek emin değilim ama çok güzel bir ışıltı, aydınlanma veriyor o mat, donuk ve solgun halinizi ilk kullanımdan alabilen bir maske.

  Animal Panda Whitening Mask Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  SNP Maske — SNP Yüz Maskeleri
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN