Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Sleek i-Divine Palet — Vintage Romance

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 264 kez okundu.

Sleek i-Divine Palet

Sleek’in içinde 8 farklı palet bulunduran bu serisinde her davet için ayrı bir palet bulmanız mümkün! bugün ‘vintage romance’ olanını inceliyor olacağız ancak diğerlerini de mağazalarda görürseniz mutlaka bakın. Bu vintage romance paletinde mor gibi mürdüm gibi renkler oldukça yoğun, özellikle çok güzel gece makyajları yapabileceğiniz bir palet ancak ışıltılı farları günlük hayatınızda kullanıyorsanız gayet günlük makyajlar da çıkartabilirsiniz. Ayrıca serinin diğer paletlerinden olan A New Day’in incelemesini okumak için aşağıyı tıklayın;

Sleek Vintage Romance Far Paleti

Çoğunlukla sıcak renkler barındırsa da bir kaç soğuk alt tonlu farı da bu palette bulabilirsiniz. Özellikle mor, bordo ve mürdüm renklere yoğunlaşmış bir palet ve içinde 6 ışıltılı, 5 metalik ve sadece 1 tane mat far bulunuyor. Tek bir mat renk yeterli olmayabilir ancak başka bir mat renkli paletten yardım alıp çok güzel göz makyajları çıkartmanız mümkün, ya da full-glam gidip ışıltılı renkleri yan yana kullanabilirsiniz eminim o da çok güzel olacaktır.

Sleek i-Divine Vintage Romance Palet İçindekiler

Yukarıdaki resimde içindekilerin listesini bulabilirsiniz.

Sleek Vintage Romance Renkleri

Palette tam 12 renk bulunuyor. 6 ışıltılı/simli, 5 metalik bitişli ve 1 tane mat renk var. Renklerin hemen hemen hepsi oldukça iyi renk veriyor ancak aralarda bazıları pigmentasyon bakımından kötü. Orta derece tozutma sorunu var. Genel olarak iyi ve alınabilir bir palet.

Pretty in Paris

Açık gri, beyaza yakın gibi bir renk, metalik bitişli ve soğuk alt tonlu. Renk vermesi, pigmentasyonu oldukça iyi. Açık bir renk olduğundan uyguladığınız yerde aydınlık veriyor o yüzden göz pınarlarına aydınlatıcı olarak kullanmak isteyebilirsiniz.

Meet in Madrid

Altın rengi ve turuncu renk arasında garip ve güzel bir renk. Işıltılı bitişe sahip. Pigmentasyonu iyiydi ve uygularken karıştırması oldukça kolaydı. Çalışması kolay güzel bir renk.

Court in Cannes

Sıcak alt tonlu bir kahverengi, ışıltılı bitişli ve altın rengi ışıltılara sahip. Palette göründüğünden daha açık renkli ve pigmentasyonu oldukça zengindi. Dağıtması da kolaydı.

Lust in LA

Koyu çikolata kahverengisi, kırmızımsı – turuncumsu bi alt tona sahip. Renk vermesi süper iyiydi ve uygularken çok güzel karışıyor.

Romance in Rome

Soğuk alt tonlu hafif koyu bir mor renk. Renk vermesi biraz zayıftı ve far oldukça kuruydu.

Propose in Prague

Hafif koyu sıcak bir kahverengi. Mat bitişli ve alt tonları sıcak kırmızı-turuncu renkler oluşturuyor. Renk vermesi güzeldi ancak far biraz sertti, diğer güzel dağıtılabilen renkler gibi yumuşak değildi bu yüzden dağıtması kısmen zor.

A Vow in Venice

Hafif koyu kırmızımsı bir renk, sıcak alt tonlara sahip. Renk vermesi ve uygulaması oldukça iyiydi.

Marry in Monte Carlo

Aydınlık, orta koyulukta bir fuşya, turuncu alt tonlara sahip ve göze uygulandığında turunculukları daha belirgin görebiliyorsunuz ve uygulandığında daha soğuk tonlara sahip gibi görünüyor. Renk vermesi ve uygulaması oldukça güzel.

Honeymoon in Hollywood

Yoğun, koyu bir mor/kırmızı saten bitişli ancak içinde gri renklerde simler bulunuyor ve bu da rengi oldukça soğuk alt tonlu gösteriyor. Renk vermesi iyi olsa da far kolay kolay dağıtılmıyor/karıştırılmıyor.

Bliss in Barcelona

Orta koyulukta, soğuk alt tonlu bir mor. Renk vermesi ve karıştırılması diğerleri kadar iyi olmasa da çok da kötü değildi.

Forever in Florence

Soğuk alt tonlarına sahip koyu bordo bir renk ve neredeyse mat bitişli gibi gözüküyor. Far biraz kuru bu yüzden rengi çok iyi veremiyor ancak biraz ekstra efor ile rengi güzelce karıştırabiliyorsunuz.

Love in London

Saten gibi bir bitişe sahip orta koyulukta bir siyah, hafif ele sahip birisi makyajda bu rengi gri gibi gösterebilir çok farklı bir renk. Renk vermesi ve uygulaması oldukça iyiydi.

Sleek i-Divine Palet Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@balance_of_beauty1’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Natalia Piotrowicz (@make_up_by_natalia)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6