Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Rujunun Rengi Senin Hakkında Ne Diyor?

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 272 kez okundu.

Bugün baya eğlenceli bir yazıyla karşınızdayım. Faklı farklı renkte bir sürü ruj kullanıyoruz ama hepimizin bir favori rengi vardır her zaman kullandığı, işte o renk kişiliğinin dışa vurumu! Yıllardır bitse bile gidip hemen yenisini aldığın rujun renginin aslında senin kişiliğinden büyük bir önemi var. Ruj rengin nasıl birisi olduğunu söylüyor öğrenelim mi?

Açık Pembe

Nazik, özgüvenli ve minimalist birisin! Dolabın büyük ihtimalle düzenli, toplu ve klasik parçalardan oluşuyor. Kıyafetlerinde fazla çılgınlık yapmıyor olabilirsin ama bu kesinlikle nasıl eğlenilir bilmiyorsun demek değil!

Kırmızı

İnsanların seni; sert, cüretkar ve trendleri takip eden birisi olarak göstermek istiyorsun, ama aslında sen; klasik, sexy ve biraz da gizemlisin. Tarzın ise daha çok Avrupalı! Kalabalık içinde efor sarf etmene gerek kalmadan fark ediliyorsun.

Ten rengi (Nude)

Lüks bir moda anlayışın var, biraz ağırbaşlısın, ama kimse seni asla hafife almasın! Her zaman, her şeye hazırlıklısın, dramatik bir göz makyajıyla gündüz işe giderken çıkışta yaptığın bir kaç dokunuşla gece makyajına çevirip eğlenmene bakabiliyorsun.

Turuncu/Mercan rengi

Kesinlikle tehlikeli birisin, risk almaktan asla çekinmiyorsun, cesur olmaktan korkmuyorsun. Çok sosyal birisin. Herkesle konuşup anlaşabilirsin, insanlar bu özelliğini çok çekici buluyor.

Bordo

Bordo ve diğer bütün koyu renk rujları cesurca kullanabilen insanlar; Özgürlüğüne düşkünsün, kültürlü ve zarif birisin. Aynı kırmızı şarap gibi, çekici ve insanlarda ilgi uyandıran bir kişiliğin var.

Senin favori rengin hangisi?

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6