Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Pantene Micellar Arındırıcı ve Besleyici Şampuan

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.230 kez okundu.

Misel sular makyaj temizleme ürünü olarak hayatımıza giriş yapmış olsa da, artık şampuan olarak görmeye alışmak lazım, Pantene’in bu yeni micellar şampuanı biraz garip gelse de oldukça güzele benziyor.

Misel Şampuan Nedir?

Misel sular çok iyi temizleyici özelliğe sahiptir, bir çoğunuz bu özelliğini makyaj temizleme ürünlerinden biliyor olabilirsiniz;

Misel şampuanlar saçları çabuk yağlanan ve yağlandığı için her gün yıkamak zorunda olanlar için ideal bir şampuan seçimi, çünkü diğer şampuanlardan daha derinlemesine bir temizlik yaparlar saçlarda ve bir çok misel şampuan sülfat, silikon gibi zararlı maddeleri içermez yine de almadan önce mutlaka içindekiler bölümünü okuyun.

Pantene Micellar Şampuan

Pantene’in Aqualight isimli şampuanına oldukça benzeyen bir ürün, en sevdiğim yanı pantene şampuan içeriği temiz bir içeriğe sahip olması iç rahatlatıcı, içeriğinde silikon yok! Cilt bakımında misel suları oldukça seviyorum, nazik ama bir o kadar derinlemesine temizlik verebiliyorlar, aynı hissi bu şampuanla da yakaladım, saçlarınızı oldukça iyi temizlediğini düşünüyorum, kokusu da güzel diyebilirim. Saçları derinlemesine temizlemesinin yanında saçları kurutmuyor, içeriğinde bulunan minerallerle besliyor ve duştan çıktıktan sonra gerçekten kuru olmayan saçlara kavuşuyorsunuz. Derinlemesine temizleyen şampuanların büyük bir sorunudur bu, saçları genelde hep kuruturlar.

Pantene pro-v micellar şampuanı oldukça sevdim, ancak misel şampuanların çözmesini beklediğimiz soruna çözüm olmadı – en azından benim için – saçlarım eskiden nasıl 1 gün içinde yağlanıyorsa bu sefer 1,5 günde yağlandı, bu da bir ilerleme ama yine de daha çok şey beklemiştim sanırım bu üründen.

Yine de her gün yıkarım sorun değil diyorsanız ve 1 günlüğüne de olsa oldukça iyi temizlenmiş ve doğal sebumu yok edilmemiş saçlar istiyorsanız denemenizde fayda var. Saçlarınız hızlı yağlanmıyor ise mutlaka denemelisiniz, içeriğinde silikon olmaması oldukça iyi bir seçenek yapıyor kendisini!

Fiyatı da oldukça uygun ve şişesi çok büyük, kısaca boyutuna göre verilen para kesinlikle çok aşırı ucuz. Şişesi 500ml ve fiyatı da ₺14,89

Böyle farklı şampuanları denemeyi seviyorsanız bir önerim de; köpüksüz şampuan, onun da inceleme yazısını aşağıda bulabilirsiniz;

Pantene Şampuan Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6