Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Temizleyici

2 dk okuma süresi

Bugün 4, toplam 129 kez okundu.

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Temizleyici

İçerik göster 1 Bioderma Solution Micellaire Nedir? 1.1 Bioderma Sebium H2O Blog 1.2 Bioderma Sensibio H2O ne işe yarar? 2 Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır? […]

Makyaj MAG tarafından Facebook
Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Temizleyici
Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Temizleyici

Makyaj temizleme suları ve misel sular cildinizi tahriş ediyor, kızarıklıklara neden oluyor ve makyajınızı iyi çıkartmıyorsa şans vermeniz gereken ürün kesinlikle; Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Solution Micellaire Nedir?

Özellikle hassas cilde sahip olan, alerjik cilde sahip olan kişiler bilirler ki, kendileri her ürünü kullanamaz bu makyaj temizleme ürünleri için de geçerli, dermokozmetik ürünler yani daha çok eczanelerde satılan kozmetik ürünleri böyle hassas ciltli kişiler için daha iyidir. Bioderma Sensibio’da bu tarzda bir misel su, Bioderma micellar su diğer misel sulardan çok daha temiz bir içeriğe sahip, cildiniz hassas olmasa bile daha sağlıklı ürünler kullanmak adına tercih edebilirsiniz.

Bioderma Sebium H2O Blog

Bioderma’nın bu temizleme suyu öncelikle Garnier’in misel sularına oldukça benziyor ancak aralarında bir kıyaslama yapmak gerekirse kesinlikle Bioderma kazanır!

Normalde bu tarz ‘su’ bazlı makyaj temizleme suları biraz güçsüz kalıyor makyaj temizleme konusunda, mat rujları, eyelinerları ve maskara çıkartma konusunda sorun olabiliyor ve en kötüsü kirpik dökebiliyorlar, Bioderma’nın makyaj temizleme suyunda hiç bir sorun yaşamadım ve inanılmaz güzel makyaj çıkartıyor, bunu çıkartamaz dediğim makyaj ürünlerini bile çıkarttı, bazı rujları (özellikle likit ve mat olanları) çıkartması uzun sürüyor ancak pek sorun değil, günlük makyajınızı çıkartmak için iyi bir ürün.

Gözleri yakma, kirpik dökme veya gözde/ciltte bir sorun yaşamadım zaten ürün tamamen hassas ciltli kişilere yönelik yapılmış bu yüzden bunlarla karşılaşmak için ürünün içindeki bir maddeye alerjinizin filan olması gerek diye düşünüyorum.

Genel olarak oldukça sevdiğim bir makyaj temizleme ürünü oldu, zaten almadan önce de adını oldukça duyuyordum ve herkes oldukça iyi şeyler söylüyordu ancak cilde bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim gerçekten o kadar nazik ki sanki sadece su ile yıkıyormuşsunuz gibi, hiç bir kızarıklık veya tahriş yok.

Bioderma Sensibio H2O ne işe yarar?

Yüzünüzdeki makyajı çıkartmaya ve cildinizdeki gün içinde gözeneklerinize biriken kirleri/tozları temizler.

Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?

Aynı misel sular gibi kullanılıyor, makyaj temizleyici olarak kullanımı şöyle;

  • Pamuğa Bioderma Sensibio H2O’yu dökün.
  • Göz makyajını genelde tek hamlede çıkartabiliyor, yine de iki üç kere gözünüzdeki makyajı nazikçe silin.
  • İsterseniz ardından yüzünüzü tekrar yıkayabilirsiniz.

Bioderma Sensibio H2O fiyat

3 farklı boyu var. 100ml. 250ml. ve 500ml. En büyük boyu yani 500ml. olanı ₺47,13

Bioderma Sebium H2O Kullananlar

Özellikle alerjik ve hassas cilde sahip olanlar bu üründen oldukça memnun kaldıklarını söylüyorlar.

İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
Bu Yazıyı Oylayın
Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Temizleyici
5 (100%) 8 oy

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
@makyaj_mag
TAKİP EDİN