Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

NARS Multiple Tüm Renkleri — Ürün İncelemesi

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 828 kez okundu.

Makyaj yapmayı seviyor ama bir o kadar da üşengeç bir insansanız bu Nars multiple ürünleri ile tanışmalısınız çünkü çok seveceksiniz.

NARS multiple’ın en harika özelliği, aklınıza gelebilecek her türlü kullanılıyor olmaları. Ruj, aydınlatıcı, allık, bronzer, kontür, göz kapağınıza renk vermesi için kullanabilir veya Korelilerin gözlerinin altına uyguladıkları aydınlatıcı gibi de uygulayabilirsiniz. Bunu arttırmak sizin elinizde ama en güzel yanı yaz aylarında sadece tek bir ürün ile tüm makyajınızı yapmanız oluyor. Ruj olarak, göz kapaklarınıza ve aydınlatıcı olarak kullanıp tek ürün ile evden çıkabiliyorsunuz. Bu minimalizm değil de nedir? Minimalist makyaj için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz;

NARS The Multiple – 413 BLKR

Tam bordo bir renk, kırmızı şarap gibi bir renge sahip. Genelde ruj olarak gördüğümüz ürün allık olarak da kullanılabilir, az miktarda uygularsanız güzel duracaktır. Çok az simli gibi ama az, çabuk kuruyor ve mat bir bitişte görünüyor kuruduğunda. Uzun süre dudağınızda kalıyor.

NARS The Multiple – Copacabana

Daha çok aydınlatıcı olarak veya göz kapaklarında kullanılan rengi, sanki renksiz gibi görünse de cilde sürüldüğünde daha pembemsi görünüyor. Aydınlatıcı olarak burun üstünüze, alnınıza, dudak üstünüze, elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayabilirsiniz. Tam Strobing yapmak için uygun bir renk, eğer strobing hakkında bilgim olsun diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz;

NARS The Multiple – G-Spot

413 BLKR renginin daha gül rengi ve parıltılı versiyonu, allık olarak çok güzel, ruj olarak da harika. Allık olarak kullanırsanız gerçekten çok doğal bir görünüm veriyor. Göz kapağınız için de deneyebilirsiniz, altın rengi simli gül pembesi güzel bir renk.

NARS The Multiple – Luxor

Aşırı açık pembe bir renkte, ama cilde uygulandığında başka açılardan bakılınca her seferinde farklı gözüküyor. Değişik bir renk ama çok hoş. Aydınlatıcı highlighter olarak kullanabilirsiniz. Ruj olarak eğer çok açık pembe renklerini ruj olarak seviyorsanız olabilir. Göz kapaklarınız için varla yok arası güzel bir krem far olabilir. Aynı Copacabana gibi bu rengi de strobing için kullanabilirsiniz;

NARS The Multiple – Maui

Gül kurusu rengi, harika bir renk en güzel ruj olarak gidiyor, allık olarak kullananları da gördüm. Sanırım en sevilen renklerden birisi de bu çünkü bir çok sitede stokta kalmamış.

NARS The Multiple – Nā Pali Coast

Bu harika ve değişik rengi sanırım simli şeftali rengi ve gül renginin karışımı olarak tanımlardım alt rengi hem sıcak gibi hem de soğuk ama bildiğim tek bir şey var göz kapaklarınız için harika bir kremsi ürün, allık olarak kullanılıyor hatta ruj olarak bile ama asıl en çok kullanılması gereken yer göz kapakları! Ayrıca Hawaii’deki bir yerden geliyor adı.

NARS The Multiple – Orgasm

En popüler renklerden birisi, Altın simli sıcak alt tonlu bir pembe renk. Ruj olarak kullanılıyor ve çok güzel allık oluyor hatta bu rengin toz formunda allık versiyonu da var. Onun ürün incelemesi için buraya bakabilirsiniz;

NARS The Multiple – Portofino

Simli, canlı bir mercan rengi, eğer ten renginiz çok açıksa biraz fazla göze batabilir ama ten renginiz biraz buğday rengiyse çok güzel allık oluyor ama ruj halini daha çok beğeniyorum.

NARS The Multiple – Puerto Vallarta

Bu serinin kontür yapmak, yani contour yapmak için olan rengi, ilk sürdüğünüzde renk mandalina rengi gibi görünüyor ve çok koyu olduğunu düşünebilirsiniz ama iyi bir dağıtma işlemiyle doğal görünüm elde edebilirsiniz. Hiç pembe yansıması olmayan bu renk kontür yapmak için biçilmiş kaftan! Ayrıca göz kapaklarında da güzel görünüyor.

NARS The Multiple – Riviera

Pembe diyince aklınıza ilk gelen renk Riviera, tam pembe rengi, içeriğinde sim var ama bu ışıltılı simler öyle rahatsız edici değil, aslında bu serideki hiç bir sim öyle rahatsız edici değil. Allık olarak, ruj olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

NARS The Multiple – South Beach

Diğer bir kontür rengi, biraz daha koyu gibi diğerinden, bronzer olarak veya kontür için ya da göz kapağınıza far olarak kullanabilirsiniz. Her üç şekilde de harika görünüyor.

Sizin en beğendiğiniz renk hangisi?

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6