Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Maybelline The Colossal Big Shot Volum Express Maskara — Maybelline Big Shot Rimel

1 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 1.384 kez okundu.

Maybelline, uygun fiyatları ve harika performanslı rimelleriyle hepimizin ilgisini kazandı ve şimdi yeni rimeliyle karşımızda, detaylı bir inceleme yazısı okumak istersen seni bekliyoruz.

Maybelline New York genelde rimelleriyle öne çıkan bir firma, diğer tüm rimelleriyle ilgili güzel ve karşılaştırmalı bir yazı okumak istersen hemen aşağıdaki yazımızı okuyabilirsin;

Maybelline Big Shot Mascara Blog

Hepsi harika rimeller ama bugünün yıldızı, maybelline colossal big shot maskara bu yeni çıkan altın renkli paketli güzel ürün herkesin dilinde ama bu popüleriteyi hak ediyor mu?

Yapısı: yeterince nemli bir yapısı var ki o yüzden kirpikleri bir birine yapıştırmıyor. Güzel bir akışkanlığa sahip ama ileride kuruma yapabilir gibi görünüyor.

Kalıcılık: Gayet uzun süre dayanıyor. Bütün geceyi geçirebilirsiniz tekrar tazeleme ihtiyacı duymadan. Akma veya dağılma gibi sorunları da yok (eğer gözlerinizin etrafına ellerinizi sürekli götürmüyorsanız).

Kapatıcılık: Tek kat günlük makyaj için 2 kat ise gece makyajınızı tamamlamada gayet yeterli görünüyor. Tek kat ile bile tüm kirpiklerinizi siyaha boyadığını görebilirsiniz.

Bitiş: Hızlı kuruyan bir yapıya sahip ve rengi tam siyah.

Paket: Altın rengi bir pakete sahip, fırçası ise çok değişik yakından baktığınızda fırçanın dişlerinin tam düz olmadığını sanki ağaç dalıymış gibi olduğunu göreceksiniz.

Vegan / Cruelty Free: Hayır  😥

Genel olarak güzel bir maskara, rengi ve hacim vermesi çok başarılı ve ön planda olan özellikleri bunlar olsa da kirpikleri uzatıyor veya uzunmuş hissi veriyor. Yarım takma kirpik etkisi veriyor denilebilir.

Maybelline Big Shot Mascara Fiyat

Tüm maybelline ürünleri gibi bunun da fiyatı gayet uygun, hatta şuanda indirim de ancak buraya normal fiyatını belirtiyoruz. ₺21,99

Maybelline Big Shot Maskara Kullananlar

Maybelline Big Shot Mascara Yorumlar

https://twitter.com/elifggur/status/914187438641307648

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6