Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Maybelline Superstay Matte Ink Likit Ruj — Tüm Renkleri

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.807 kez okundu.

2017 yılı mat likit rujların popüleritesinin tavan yaptığı bir yıl oldu, ama 2018’de de bu durum pek değişecek gibi görünmüyor. Likit rujlar her mevsim her sene moda! Hatta bazılarımız mat likit rujlar harici ruj kullanmıyor bile, bugün yazımızın konuğu; Maybelline superstay matte ink likit ruj

Maybelline Superstay Matte Ink Blog

Bu ürünü gerçekten çok sevdim! Gerçekten kalıcı bir ruj arıyorsanız buldunuz, yemek yemeniz buna yağlı yemekler de dahil, bu rujlarla spor yapmanız (evet, denedim) bu ruju kesinlikle çıkartmıyor. Ambalajında 16 saat dayandığı yazıyor, ama sanırım 24 saat kadar bile dayanabilir çünkü bu ruju makyaj temizleyiciler bile kolay kolay çıkartamıyor.

Çok yoğun pigmentli ama hafif bir formüle sahip, bitişi de mat ama daha çok kadifemsi bir matlık veriyor, kuru kuru gözüken matlıktan değil. Kokusu biraz fazla yoğun, vanilyalı gibi tatlı gibi kokuyor ama eğer koku konusunda hassas biriyseniz önce bir testerını koklamanızı öneririm, koku çirkin değil kesinlikle ama çok yoğun.

Uygulaması da çok kolay, fırçası gerçekten kullanımı çok kolaylaştırıyor. Ok şekilli bir fırçaya sahip ve uç ince kısmı küçük dokunuşlar yapmanıza olanak sağlıyor, ekstra bir dudak fırçası kullanmadan minik hatalarınızı düzeltebiliyorsunuz. Pigmentleri çok iyi tek kat ruj kesinlikle yeterli oluyor.

Bir kaç kötü yönünden de bahsedelim, iyi yönünün kötü tarafı da denilebilir, 16 saat kalıcılık harika ama dudaklarınızdan çıkartmak istediğinizde size biraz zorluk çıkartabiliyor. Çıkartmanın kolay yöntemi ise yağ bazlı makyaj çıkartıcılar kullanmak veya hindistan cevizi yağı da kullanabilirsiniz, şu yazımızda bu konudan biraz bahsetmiştik;

Diğer bir kötü yanıysa, sadece koyu renkli rujlarda yaşanıyor o da dudakların iç kısımlarında pekte kalıcı olmuyorlar, 16 saat dış kısımlarda kalıyor ama iç kısımları gün içinde tekrar sürmeniz gerekebiliyor.

Ayrıca yeni Un-Nudes Koleksiyonunun tüm renklerini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz;

Dudaklarınıza sürdükten bir süre sonra kuruyor, bu süre içinde dudaklarınızla oynamadan kurumasına izin vermelisiniz zaten çok uzun sürmüyor. Kuruduktan sonra da kurumamış gibi hissettiriyor, bu biraz garip ama kuruduktan sonra da biraz o his gitmiyor, yine de çok büyük bir sorun değil çünkü bulaşma yapmıyor sadece öyle hissediyorsunuz hatta belki de bunu yaşayan tek kişi benimdir.

Çok sevilen ve uygun fiyatlı olan diğer bir mat likit ruj yazısı da burada ona da bakmayı unutmayın;

Maybelline Superstay Matte Ink Kullananlar

10 farklı rengi mevcut, ve hepsi farklı farklı renk tonlarında, yani kendinize göre bir renk bulmanız büyük olasılık! Maybelline superstay matte ink renkleri

Maybelline superstay matte ink ruj – Loyalist 05

Maybelline superstay matte ink ruj – Dreamer 10

Maybelline superstay matte ink ruj – Lover 15

Maybelline superstay matte ink ruj – Pioneer 20

Maybelline superstay matte ink ruj – Heroine 25

Maybelline superstay matte ink ruj – Romantic 30

Maybelline superstay matte ink ruj – Creator 35

Maybelline superstay matte ink ruj – Believer 40

Maybelline superstay matte ink ruj – Escapist 45

Maybelline superstay matte ink ruj – Voyager 50

Maybelline Superstay Matte Ink Yorum

https://twitter.com/gunzepeshi/status/898895695289008128

Maybelline Superstay Matte Ink Fiyat

Tekinin fiyatı ₺22,99 ama indirimde de bulabilirsiniz.

Maybelline Superstay Matte Ruj Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6