Maybelline Face Studio Master Blush, Maybelline Affinitone Allık gibi bir çok ismi bulunan bu allık aslında Maybelline markasının en popüler allık ürünü, incelemesini okumak için hemen tıklayın. Maybelline Face Studio Allık Blog Maybelline markasının uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünlerine herkes bayılıyor, ancak bu allıkta tam bir aşk-nefret ilişkisi var. 6 farklı renkten oluşan bir […]

Makyaj MAG tarafından Facebook / Google+

Maybelline Master Heat Allık — Affinitone Allık

Maybelline Master Heat Allık — Affinitone Allık
Maybelline Master Heat Allık — Affinitone Allık

Maybelline Face Studio Master Blush, Maybelline Affinitone Allık gibi bir çok ismi bulunan bu allık aslında Maybelline markasının en popüler allık ürünü, incelemesini okumak için hemen tıklayın.

Maybelline Face Studio Allık Blog

Maybelline markasının uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünlerine herkes bayılıyor, ancak bu allıkta tam bir aşk-nefret ilişkisi var. 6 farklı renkten oluşan bir serisi var ve renkleri gerçekten güzel!

Yapısı: Toz pudra allık, ama diğer pudra allıklara oranla daha sert bir yapısı var, iyi bir fırça gerektiriyor güzel uygulama için, ve kötü yanı aşırı tozutması, her taraf toz olabilir eğer dikkatli almazsanız.

Kalıcılık: Gün içinde tazelemeniz gerekebilir, ama orta bir kalıcılığa sahip.

Kapatıcılık: Pigmentasyonu çok az, rengini verebilmesi için bir kaç kere uygulamanız gerek, rengi verdikten sonra gerçekten güzel duruyor ama biraz uğraştırıyor pigmentasyon azlığından dolayı.

Bitiş: Mat doğal bitişli, fazla yanağınızda doku oluşturmuyor.

Paket: Garip açılan güzel siyah ve modern bit pakete sahip, görünüş açısından gayet güzel ama kullanış açısından biraz garip.

Cruelty Free / Vegan: Hayır  😥

Maybelline Master Heat Allık Renkleri

Warm Copper, Rosewood, Pink Amber, Cosmopolitan, Coral Fever, Peach Pop.

Maybelline Master Heat Allık Kullananlar

No soy muy fan de los rubores, estos son los unicos tres que ocupo, y al parecer los únicos que tengo también ?, son parecidos, pero no iguales! Jajaj aunque no lo parezca el de @maybelline es mas cafe, el satin de @essence_cosmetics es mas rosadito, y el de formato ball también de essence no es tan pigmentado como blush mas bien parece iluminador, de los tres el que tiene mayor duracion es el #satintouchblush de #essencecosmetic en el tono satin love, es muy lindo, los tres los adoro y los voy rotando segun mis necesidades, no creo que necesite mas rubores! Con esto tengo para rato! Espero no morderme la lengua jajajaj y traer otro a la colección. #maybellinechile #maybelline #essencechile #essenceblushball #essenceblush #maybellineblush #blush #rubor #instabeauty

A post shared by amigasdemaquillaje (@amigasdemaquillaje) on

Maybelline Face Studio Allık Kullananlar

En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!

Bu yazıyı oylayın

Maybelline Master Heat Allık — Affinitone Allık
5 (100%) 5 oy

Bu yazı hakkında yorum yap

Bunlarıda sevebilirsiniz