Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Loreal Unlimited Maskara

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 823 kez okundu.

Loreal genelde maskaralar konusunda iyi bir marka, Unlimited maskara da kıvrılabilen aplikatörü ve güzel tasarımıyla oldukça merak uyandırıcı, bir maskaradan isteyebileceğiniz her şeyden biraz biraz var bu maskarada.

Loreal Unlimited Maskara Blog

Normalde alıştığımız maskara tasarımlarından oldukça farklı görünmesinden ötürü, ilk başlarda fazla sevememiştim. Tasarımını her gören Lancome grandiose dese de birbirlerinden farklı mekanizmaları var yine de ufak bir benzerlik var bu da ikisinin de aykırı tasarımlara sahip olmasından kaynaklanıyor. Maskara hemen hemen herkesin vazgeçemediği bir makyaj ürünü, pek bahsedilmese de sürebilmek, düzgün sürebilmek biraz zor, göz kapağınıza veya göz altınıza yanlışlıkla taşırmanız an meselesi, buna da en çok tombik fırçalar sebep oluyor, insan zamanla alışıyor tabii ama maskara fırçasının kıvrılabilmesi ilk başlarda zor olsa da alışınca eskisinden daha kolay uyguladığınızı fark ediyorsunuz.

Rimel fırçalarının ergonomiği olsa kesin bu fırça seçilirdi, ayrıca fırçanın tek bir bükülme hareketi yok, 2 farklı açıya bükülebiliyor, alt ve üst kirpikleriniz için ayrı veya hangisiyle rahat ediyorsanız onu kullanabilirsiniz.

Yapısı çok sıvı değil ki bu bence iyi bir şey, öncelikle güzel olan özelliği bir maskaradan istediğiniz her şeyden biraz biraz sağlaması, kirpikleri mükemmel uzatıyor ve siyah rengi tek katta bile oldukça belirgin, ayrıca kirpiklerinizi hafif kıvırıyor, özellikle önceden (veya sonra yapıyorsanız da olur, rutininize göre) kirpik kıvırıcı ile kıvırdığınızda uzunca bir süre kirpiklerinizin kıvrık kalmasını sağlıyor. Fırçasını da oldukça çok beğendim, herkes sevmeyebiliyor ama tek tek ayrılmış kirpik görünümü sevenler kesinlikle bu maskarayı da beğenirler, belli bir miktar hacim de sağlıyor tek katta.

Maskarayı 2 ve hatta 3 katta uygulayabiliyorsunuz fazla topaklanma sorunu yok ancak 3. katta biraz topaklanmaya başlıyor, daha çok hacim ve tek tek ayrılmış kirpikler istemiyorsanız 2 kat uygulamanızı öneririm oldukça hacimli bir görünüm sağlıyor. Yine de mutlaka tek kat uygulayıp bakmalısınız, çünkü tek katta bile verdiği uzunluk, siyahlık ve hacim oldukça güzel.

Topaklanma sorunu olmadığı için göz altlarınıza pıt pıt dökülmüyor da ancak çok uzun saatler kullanıldığında ne olur bilemiyorum, bu ürün hakkındaki tek kötü özellik sanırım fiyatı, Loreal’in genelde uygun fiyatlı ürünlerine alışmışken bu maskaranın fiyatı üzücü.

Loreal Unlimited Maskara Fiyat

Fiyatı indirimsiz ₺73,90 ancak internette ve indirimleri takip ederseniz mağazalarda ₺37,92 gibi rakamlara bulabiliyorsunuz.

Loreal Unlimited Maskara Yorum

Loreal Unlimited Mascara Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6