Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’oreal Paris True Match Fondöten

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.744 kez okundu.

Aklınızda L’oreal Paris True Match Fondöten C2 rose vanilla almak varsa bu yazıyı okumadan karar vermeyin. İyi yanları ve kötü yanlarını öğrenmek için hemen yazının devamını okuyun.

Bu aralar adını sıkça duyduğumuz fondöten L’oreal Paris True Match markanın bahsettiğine göre, cildinizin tonuna göre kendisini ayarlıyormuş. Renklerini 3 ayrı kategoride çıkartmalarını aşırı beğendim. Sıcak alt tonlular, nötr ve soğuk alt tonlular olarak ayrılmış renkler ve gerçekten kendi cildinize uyacak tonu bulmanıza yardımcı oluyor. Alt tonunuzu belirlemeniz için yakında ayrıntılı bir yazı geliyor!  😀

Yapısı aşırı akışkan ama bunun güzel yanı çok ince bir yapısı olması ve gün içinde size fondöten varmış gibi hissettirmemesi, bir çok kişi güneş koruması olmadığını yazmış ancak şişesinin üstünde SPF 17 yazıyor tabii yeteli değil kesinlikle ama bilinmesinde fayda var. Şişesi aşırı modern bir havaya sahip ve pompalı başlık böyle akışkan, sıvı yapıdaki fondötenlerde kesinlikle gerekli, 1 pompayla yüzünüzün hepsini yapabiliyorsunuz, en fazla 2 pompa bu da aşırı ekonomik bir ürün yapıyor kendisini çünkü bitirmek biraz zor.

Renkleri gerçekten güzel ancak soğuk alt tonlu serisinin en açığının bir altındaki C2 rose vanilla rengi biraz turunculuk bırakabiliyor. Kalıcılık konusunda ise idare eder bir iş çıkartıyor ancak kapatıcılıkta eğer çok kapatıcı bir ürün bekliyorsanız kesinlikle beklentilerinizi karşılamaz çok az ve orta arası bir kapatıcılığı var ama çok fazla cilt sorununuz yoksa direkt kullanabilirsiniz. Cilt sorunu fazla olan kişiler de ayrı bir kapatıcı ürün üzerine kullanabilir. Bu konularda kafa karışıklığınız varsada şu yazımızı okuyabilirsiniz;

loreal true match fondöten hangi cilt tipine uygun

Yağlı ve karma ciltliler için daha uygun bir ürün gibi, bazı yağlı ciltlilere parlama yapabiliyor ancak parlama karşıtı bir pudra ile bu sorunu çözebilirsiniz.

l’oreal paris true match fondöten kullananlar

https://twitter.com/palebabydolly/status/889259829415555073

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6