Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’oréal Paris Magic Retouch — Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 989 kez okundu.

Loreal’in geliştirdiği bu saç spreyleri gerçekten çok zekice! Adında sadece ‘beyaz’ saçlar üzerinde işe yarıyormuş gibi görünse de, saçınızın beyaz olmasına gerek yok, saç dipleriniz geldiğinde harika bir kurtarıcı olabiliyor. Ayrıca sadece saçlarınız için bir ürün değil, çok farklı bir kullanım alanı daha var, hepsini öğrenmek için yazının devamını okumayı unutmayın.

Loreal Paris Beyaz Kapatıcı Sprey Yorumları

Beyazları kapatmak için kesinlikle harika bir ürün, saçlarınızda ister 2 – 3 tel beyaz olsun ister, tamamen beyaz olsun saçlarınız oldukça güzel kapatıyor ve yaz değilse (veya çok terleyen birisi değilseniz) bir sonraki duşunuza kadar saçınızda kalıyor, uyumayı denemedim daha hiç ama sanki çarşaflara bulaşırmış gibi geliyor, aslında suya/neme oldukça dayanıklı ve gün içinde elinizi saçınıza değdirdiğinizde kesinlikle elinizi boyamıyor.

Beyazları kapatmak dışında da harika bir işe yarıyor o da dip boyasını geciktirmek, koyu renk saçlara sahip olup, düzenli olarak saçlarını sarı/platin veya başka çok farklı renklere boyatanların ortak sorunu saç diplerinin çok az çıksa bile aşırı göze batıyor olması! ve çok kısa aralıklarla saç boyatmak saçlar için iyi olmadığından o diplerle dolaşmak zorunda olmak, bu sorunu direkt çözebiliyor bu sprey, ve bu konuda oldukça işime yaradı aslında.

Alternatif kullanım alanı ise, sahte çiller! eğer Instagram’da makyaj hesaplarını takip ediyorsanız mutlaka 1 – 2 tane sahte çil çizilmiş makyaj görünümü görmüşsünüzdür, bu sprey sayesinde hiç ekstra çaba sarf etmeden doğal görünümlü çillere sahip olabilirsiniz, nasıl olduğunu okumak için şu yazımıza mutlaka göz atın;

L’oréal Paris Magic Retouch Nasıl Kullanılır?

  • Saçınıza uzak mesafeden uygulayın.
  • Sadece 3 saniye sıkın.
  • Kurumasını bekleyin.

3 saniye sıkmak çok önemli, çünkü saç spreyi kullanır gibi sıkıp kafanızın üzerinde gezdirdiğinizde saçlarınızı oldukça ağırlaştırıyor, ayrıca oldukça yapay bir görüntü veriyor ve saçlarınızı çok kirli hissediyorsunuz, o yüzden az az sıkmak en iyisi, uzaktan sıkmayı da ihmal etmeyin, yakından sıkıldığında saç derinizi de boyayabiliyor ve tahmin edersiniz ki bu istenilen bir görüntü değil. Kuruduktan sonra başka yerlere bulaşma yapmıyor ancak kuruyana kadar beklemelisiniz, çok uzun sürede kurumuyor, aslında oldukça kısa sürede kuruyor.

Genel olarak başarılı buldum, saç dipleri geldiğinde güzel kapatıyor, sadece renkleri az, tam size göre olan rengi varsa kesinlikle kaçırmayın ne zaman ihtiyacınız olacağı bilinmiyor, ayrıca bir kaç arkadaşım bunu ‘ombre saç bende nasıl durur?’ diye gözlemlemek için aldı ve sadece uçlarında kullanıyorlar eğer siz de Photoshop filan uğraşamam, benim canlı canlı görmem lazım diyorsanız böyle bir yöntem deneyebilirsiniz;

Loreal Beyaz Kapatıcı Kullananlar

Loreal Beyaz Saç Kapatıcı Sprey Kullananlar Yorumları

Öncesi

Sonrası

Kullananlardan bir eksi yan etki duymadım, ancak içeriğini de pek araştırdığım söylenemez, 2 haftalık kullanım sonucunda da saçlarımda artı veya eksi bir sorun yaratmadı, yine de dikkatli kullanmanızı öneririm.

Loreal Magic Retouch Gratis Fiyat

Gratislerdeki fiyatı ₺19,99

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6