Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Garnier Miselar Kusursuz Makyaj Temizleme Jeli

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 598 kez okundu.

Garnier Makyaj Temizleme Jeli tam biraz miskin kızlara göre kullanımı çok kolay, incelemesini ve aynı markanın misel suyu ile karşılaştırmasını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Jeli Blog

Bu makyaj temizleme jeli aslında diğer makyaj temizleme ürünlerinden çok farklı ama kullanımı çok kolay ve hızlı! Şişesinin üzerinde yazanlara göre; makyajı temizliyor, cildinizi temizliyor ve tüm kirlerden arındıyor kısaca makyaj temizleme ürünü + cilt temizleme ürünü karışımı gibi ve bu size ne kadar zaman kazandırır bir düşünün. Hassas ciltlerde de kullanılabileceği yazıyor üzerinde (benim cildimde bir alerjik etki yaratmadı) ancak kuru ciltlilere pek önermek istemiyorum kişisel görüşüm, biraz kurutuyor çünkü bende çok fazla olmadı ama kuru ciltli birisinde yüzün çok kurumasına sebep olabilir.

İlk denememde yüzünde bir kaç suya dayanıklı makyaj ürünü vardı ve onları çıkarttı bu gerçekten beklemediğim bir durumdu ama tamamen temiz hissettirmedi, belki sadece benim sorunumdur bu ama ilk önce bir makyaj temizleme suyu (mesela serinin misel suyu gibi, aşağıya linkini koyacağım) kullanıp üzerine bu jeli kullandığımda daha iyi temizlenmiş hissettim.

Tek başına pek yeterli değil gibi. Kokusunun olmadığı yazıyor şişesinin üzerinde (parfüm olmadığı daha doğrusu) ancak çok garip bir kokuya sahip, garip olabilir ama bulaşık deterjanı kokusu gibi hihi  😀 Kısaca ortalama bir ürün, yukarıya bıraktığım kutucukta makyaj temizleme ürünlerinin ‘en iyi’lerin listesine ulaşabilirsiniz yada aşağıdaki kutuya tıklayarak suya dayanıklı makyaj temizleyicilere de bakabilirsiniz.

Şişesi gerçekten çok küçük ama yanınızda taşımak için ideal boyda, çantaya atmalık çok hoş bir boyutta.

Garnier Makyaj Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

  • Yüzünüzde makyaj olmasına aldırış etmeden yüzünüzü yıkayın/ıslatın.
  • Elinize makyaj temizleme jelinden alın ve yüzünüze dairesel hareketler yaparak makyajınızın çıkmasını sağlayın.
  • Tüm yüzünüzde (göz, dudak) kullanabilirsiniz, sadece gözlerinizle temas ettirmeyin.
  • Yüzünüzü su ile durulayın.
  • Havluyu pıtpıt hareketlerle yana kaydırmadan kurulayın veya kare pamuk kullanın.

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Sanırım makyaj temizleme konusunda misel su daha iyi bir iş çıkartıyor (kirpik döktüğü bir gerçek maalesef) ancak makyajınız hafifse ve kendinizi çok tembel hissediyorsanız çok harika bir opsiyon bu jel, yine de en iyi sonucu bence ikisi bir arada kullanılınca veriyorlar (ince misel su ardından temizleme jeli)

İpucu: aşırı tembel bir insan olarak benim için en iyi çalışan yöntem yatağımın yanına makyaj temizleme mendili bulundurmak oldu, bu sayede ‘artık yattım’ şeklinde fikirlere kapılmıyorsunuz ve elinize bir mendil alıp temizliyorsunuz. Minik bir ayna da bulundurursanız yüzünüzü görüp tamamen temizlenmiş mi kontrol edebilirsiniz.

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Jeli Fiyatı

Fiyatı oldukça uygun, ₺14,50

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Jeli Yorumlar

https://twitter.com/vizyonsahibiyim/status/914577578383626247

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Jeli Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6