Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Dr. Savon — Şampuan

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 2.481 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Dr. Savon — Şampuan

  Kişiselleştirilmiş her şeyi çok güzel bulduğum için, bu kişiselleştirilmiş Dr. Savon şampuanı ilk gördüğümde sipariş verdim. Almayacak olsanız bile mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ediyorum çünkü o kısa testi yapmak çok eğlenceli hihi 31.08.2017 güncelleme: indirim kodu buldum, “cansuindirimi” kodunu kullanarak %15 indirim kazanabilirsiniz. Başka kod bulduğumda tekrar güncelleyeceğim. Kabul edelim Dr. Savon şampuan, normal […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Dr. Savon — Şampuan
  Dr. Savon — Şampuan

  Kişiselleştirilmiş her şeyi çok güzel bulduğum için, bu kişiselleştirilmiş Dr. Savon şampuanı ilk gördüğümde sipariş verdim. Almayacak olsanız bile mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ediyorum çünkü o kısa testi yapmak çok eğlenceli hihi

  31.08.2017 güncelleme: indirim kodu buldum, “cansuindirimi” kodunu kullanarak %15 indirim kazanabilirsiniz. Başka kod bulduğumda tekrar güncelleyeceğim.

  Kabul edelim Dr. Savon şampuan, normal şampuanlardan daha pahalı ama gelen şişe de bayağı büyük, kalın telli ve gür saçlarım genelde resmen tüm şampuanları sömürdüğü için, Dr. Savon şampuan uzun gitti ve emin olun bana uzun süre yettiyse size mutlaka yeter. 350ml. Bir daha almak ve almamak konusunda biraz kararsızım, çünkü benim istediklerimden oluşturduğum 5 serumlu hali 94₺ yani değer mi bilemiyorum.

  Beğendiğim yanı kesinlikle saçlara olan etkisinden önce o minik serumlar, şampuanın kutusunun yanına koyuyorlar seçtiğiniz serumları (en fazla 5 tane seçebiliyorsunuz) siz şampuanın şişesini açıp böyle iksir hazırlıyormuş gibi onları içine döküyorsunuz. Sonra pompasını açıyorsunuz ve hazır! Bana aşırı eğlenceli geldi.

  İçeriği gayet temiz bir şampuan: paraben, SLS/SLES, boya, vazelin, tuz ve hayvansal hiç bir madde içermiyor. İçeriği doğal ve temiz olmasından kaynaklı köpürmesi biraz az oluyor ve zor köpürüyor. Daha önce doğal şampuanlardan kullandıysanız bu sorunu biliyorsunuzdur ancak ben pek sorun olarak görmüyorum çünkü banyodan çıktıktan sonra bana temizlik hissi verdi, yani sorun yok.

  Dr. Savon şampuanın yanında seçebileceğiniz 17 farklı serum var. En fazla 5 tane seçebiliyorsunuz, merak edenler olursa benim aldığım şu şekildeydi; Nem dengeleme, İpeksi yumuşaklık, Boya koruma, Parlaklık, Elektriklenmeyi önleme.

  Saçlarım kalın telli, kuru ve elektriklenme/kabarma sorunu var o yüzden en mantıklısı bu serumlar gibi geldi. Gözle etkisini görebildiğim etkileri kesinlikle parlaklık oldu, gerçekten saçlarımda fark edilebilir bir parlaklık verdi. Kabarmasında öyle aşırı bir etki göremedim ama sanırım benim saçlarımın çok olmasından kaynaklı ama aralardan saçma şekilde saçlar fışkırmıyor artık diyebilirim. Yumuşaklık konusunda da etkisini gördüm ama en çok parlaklık konusunu fark ettim.

  Bu kadar paraya değer mi, tam olarak hala bilemiyorum ama 1 kere deneme amaçlı alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  Dr. Savon hakkında yorumlar

  https://twitter.com/yarincokgec/status/887960994965803008

  https://twitter.com/ececiq_ciq/status/888790356212543489

  Dr. Savon promosyon kodu

  Dr. Savon şampuanın fiyatından dolayı indirim kodu, promosyon kodu ilaç gibi gelecektir ama açıkçası ben de bulamadım, bulduğumda buraya mutlaka ekleyeceğim.

  31.08.2017 güncelleme: İndirim kodunu yazının başında paylaştım.

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Dr. Savon — Şampuan
  4.8 (95%) 16 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN