Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske — Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske

3 dk okuma süresi

Bugün 9, toplam 9.480 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske — Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske

  Loreal’in çıkarttığı saf kil maskesi serisine 2 yeni harika ürün daha eklendi! Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske ve Loreal Paris Saf Kil Eşitleyici Maske eski 3 maskeyi denediysen bunlara da bir göz atmak isteyebilirsin. Loreal Saf Kil Maskesi Loreal saf kil maskeleri ilk çıktığında sanırım ilk defa multi-maske olayıyla karşılaştık ve herkes o […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske — Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske
  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske — Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske

  Loreal’in çıkarttığı saf kil maskesi serisine 2 yeni harika ürün daha eklendi! Loreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske ve Loreal Paris Saf Kil Eşitleyici Maske eski 3 maskeyi denediysen bunlara da bir göz atmak isteyebilirsin.

  Loreal Saf Kil Maskesi

  Loreal saf kil maskeleri ilk çıktığında sanırım ilk defa multi-maske olayıyla karşılaştık ve herkes o kadar sevdi ki, ben de dahil, çünkü önceki yazımda da bahsettiğim gibi cildimizin her yeri aynı problemlere sahip olmuyor, hatta cildimizin her yeri aynı tipte bile değil. Loreal bu saf kil maskelerine gösterilen ilgiden memnun olmuş olacak ki yeni 2 ürün daha çıkarttı.

  Birincisi fotoğrafta sarı renkte gördüğünüz eşitleyici maske, diğeri de mavi renkte gördüğünüz siyah nokta karşıtı maske, resimdeki diğer üçünün ayrıntılı incelemesini aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz;

  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

  Diğer saf kil maskeleri gibi içeriğinde 3 farklı kil var artı olarak içinde su yosunu özü var bu harika güzel mavi rengi oradan geliyor ve siyah noktalara karşı etkili, ayrıca uzun kullanımda gözenekleri de sıkılaştırıyor. Çok ince bir yapıda ancak diğer maskelere oranla biraz daha kalın bir yapıda o yüzden fırça ile uygulamanız daha iyi olur. Temiz yüzünüze uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekliyorsunuz bu sürede kurumuş oluyor ve garip olan şey cildinizde hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor. Eğer cildinizde maske olması sizi rahatsız ediyorsa bu maskeyi kesinlikle denemelisiniz.

  Kuruduktan sonra yüzünüzü ıslak bir havluyla kurulayın veya direkt su ile yüzünüzü yıkayın. İlk kullanımda gözle görülür sonuç veriyor, gözeneklerde sıkılaşma için biraz fazla kullanmanız gerek ancak siyah noktalarınızı temizlediğini ilk kullanımdan itibaren görebilirsiniz.

  Özellikle burun üstündeki siyah noktaları temizlemesini aşırı sevdim, hassas ciltli olmama rağmen hiç bir kızarıklık, kaşıntı veya kötü bir etki görmedim. Yine de siz kullanmadan önce ufak bir yerde test edin. Kokusu çok hafif, özellikle kokulara karşı bir hassasiyetiniz varsa bu maskeyi sevebilirsiniz, çok hafif bir kokusu var ama rahatsızlık verecek bir koku değil, parfüm gibi de kokmuyor daha doğal bir şeyler gibi kokuyor. Ayrıca temizlerken dikkatli olun, bazen yüzünüzde mavilikle bırakabiliyor iyi temizlenmeyen yerlerde o yüzden yüzünüzü bol bol yıkayın.

  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske Kullananlar

  Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske

  Bu kil maskesinin içinde de 3 farklı kil var, sarı rengin kaynağı ise yuzu limonu özü, normalde de cilt bakımında maskelerde limon cilt tonunu aydınlatma, eşitleme özelliğinden dolayı tercih edilen bir malzeme, bu maskenin içinde pıtır pıtır şeyler de var eğer peeling gibi maskelerden hoşlanıyorsanız bunun yapısından da çok hoşlanacaksınız. Ayrıca bu maske kesinlikle 5 maske arasında favorim oldu. Bunu da siyah nokta karşıtı maske ile aynı şekilde uygulayıp yıkayabilirsiniz. 10-15 dakika bekletmeniz yeterli. Yapısı da aynı, kesinlikle yüzünüzde maske varmış gibi hissetmiyorsunuz. Yüzünüzü yıkarken içindeki minik minik şeyler bir peeling kadar etkili olmasa da scrub etkisi veriyor ve cildinizi ölü derilerden ve kirlerden arındırıyor.

  Yüzünüze çok sağlıklı bir görünüm veriyor ve bunu tek kullanımda yapması şaşırtıcıydı. Eğer yüzünüzün yorgun görüntüsünden şikayetçiyseniz kesinlikle alına bilecek uygun fiyatlı en iyi maske bu, ayrıca kokusu da çok güzel doğal bir kokuya sahip genel olarak bu seri, yuzu limonlu olan bu sarı maske de aynı limon gibi kokuyor ama ağır değil daha ferahlatıcı bir şekilde kokuyor. Sabah uyandığınızda yorgunluğunuzu almak için kesinlikle harika bir ürün ayrıca limon kokusu da uyanmanıza yardımcı olabilir.

  Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske Kullananlar

  Maskeler bana göre değil, ben daha çok peeling insanıyım diyorsanız hemen yeni çıkan Loreal’in peelingleri yazımıza bakmalısınız;

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Loreal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske — Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske
  4.6 (91.76%) 17 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN