Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Yves Rocher Yağlı Saçlar için Arındırıcı Şampuan

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 723 kez okundu.

Yıkadıktan hemen sonraki gün tekrar yağlanan saçlar sizin de sorununuzsa arındırıcı şampuanlara bakmaya başlamalısınız, o arındırıcı şampuanlardan birisi de; Yves Rocher Yağlı Saçlar için Arındırıcı Şampuan

Arındırıcı Şampuan Önerileri

Yağlı saçlı olanlar, saçları çabuk yağlanan ve bundan rahatsız olan herkesin arındırıcı şampuanlar kullanmasından yanayım çünkü her gün saçları yıkamak aslında saçlarınıza zarar veriyor, ancak açıkçası arındırıcı şampuanlar arasında en iyi arındırıcı şampuan olduğunu düşünmüyorum çünkü saç dökülmesi gibi sorunlara sebep olabiliyor. Yine de bu durum herkeste söz konusu olmadığı için ve uygun fiyatlı bir ürün olduğu için belki deneyebilirsiniz çünkü bende saç dökülmesi sorunu yapmadı.

Bu ürünün bir kötü yanı (aslında pek kötü yanı değil) kokusu, çok ot gibi bitkisel kokuyor, tabii onca zaman alıştık parfümlü şampuanlara bunun kokusu biraz garip geldi ancak alışılıyor. İçeriği oldukça temiz bir ürün, paraben, silikon ve renklendirici yok zaten şeffaf bir şampuan elinize sıktığınızda göreceksiniz.

Temiz içerikli olmasından dolayı (bitkisel bütün şampuanlarda aynı durum söz konusu) fazla köpürmüyor ancak bu sakın sizi ‘temizlemiyor mu?’ diye düşünmeye itmesin çünkü aşırı güzel temizliyor saçları, hatta biraz fazla temizliyor kullandığımda tek sorunum saç uçlarımın aşırı kuruması oldu güzel bir saç kremi ile bu durumu çözebiliyorsunuz, ekstra duştan sonra nemlendirici bir krem ile de destekleyebilirsiniz.

Saçlarımın yağlanma süresi gerçekten arttı, artık daha geç yağlanıyorlar ve kesinlikle bu şampuan sayesinde, yine de ‘harika’ bir ürün değil diye düşünüyorum çünkü saç uçlarını kurutmaması gerekirdi yine de alınması için bir çok iyi yönü var. Özellikle duştan çıktıktan sonra saç dipleriniz resmen hava alıyormuş gibi hissediyorsunuz bir ferahlık veriyor.

Arındırıcı Şampuan Ne İşe Yarar

Arındırıcı şampuanlar genelde saçları normalden daha çok yağlanan, ve yağlı saçlıların tercih ettiği veya etmesi gereken şampuandır. Saçlarınızı yıkadıktan hemen sonraki gün yağlanması ve sonucunda yağlı ve sönük saçlara sahip olmanız gerçekten sinir bozucu olabiliyor, arındırıcı şampuanlar tam olarak sizin saçlarınızın yağ oranını dengeliyor böylelikle saçlarınız yağlanmadan bir kaç gün idare edebiliyorsunuz.

Yağlı Saçlar için Şampuan Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6